ИЗРАЕЛ 16 - Ханукия извадете, от прах я забършете!

  • 36 110
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 952
Ето ги племениците бе ....за МЕ4ЕТО ! (той целия  албум е хубав - обрязване на малкия на  зълвата) :


http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5979361   Моят мъж  с племениците .

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 09:18 от petia911

# 286
  • Мнения: 1 410
Цитат
Адаш , я да вземеш да си сложиш една по-свежа картинка , к'ва е тая  вещица !
и аз съм ЗА!много гадна вещицата - не ми се сърди!Зловеща ми е!
А господата от парламента трябва да се натискат - аз не съм гледала снощи,но Ицката го е гледал и много се изкефил на Слави.С вас сме и ще помагаме !ако трябва и ще ги мачкаме... #Cussing out

# 287
  • Мнения: 51
Здравейте!

Завладяло ви е празничното настроение забелязвам,а Петето я усещам през нета как е развълнувана  Hug
Аз тези дни го раздавам "консултант по кърмене" Simple Smile Сестрата на мъж ми реши да кърми и понеже знаете,че тук е по -разпостранено храненето с адаптирано мляко,аз доколкото мога се опитвам да и помогна  Mr. Green И като една дългокърмеща мама/благодарение на къмаческия  Peace/
защитавам "яростно"идеята за кърмене Simple Smile
Има малко проблеми момичето,но се надявам да отмине всичко постепенно  и тя да усети това невероятно чудо "кърмене и удоволствието от него"
Спирам,че май ще ми местят постинга в съответния предопределен за това Simple Smile
Пете,да си прекарате страхотно!
На всички   bouquet ако мога после пак ще пиша!

# 288
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Пешек, имате моята подкрепа Peace ще изпратя и аз картички на адресите ,които си дала.
Мента , smile3501 не съм се съмнявала,че ще се справиш подобаващо  bouquet
Снеже, не знаех,че предпочитат АМ. Хубаво е,че и помагаш щом е решила да кърми с малко помощ от околните и от теб ще се справи.В началото е много важно подкрепа и разбиране в семейството и от човек,който да те окуражава Peace
Пете лек път и хубаво да си изкарате, не ги мисли децата 100% и те ща са добре.
По повод вашите украси за Нова година, аз пък винаги закачам на елхата играчка пумпал / от тези за Ханука/.

# 289
  • Мнения: 1 410
 Снеже,и аз като Жаки съм много учудена ,че предпочитат АМ.А за кърменето - е,нема по-голем кеффф!Състояние на блаженство - във Вселената сте само ти и бебето - момент на близост!Но да не спамя темата ...
Жаки ,как сте?

Пете,ама то мъж ти е най-хубав на снимката! JoyСега разбрах защо си оставила роден край и майка - ех,лИбоф,лИбоФ!

Ментичка ,и аз не разбрах нищо от червената точка - я дай по-подробно!

За съжаление (Х) не е за празниците .Тали е обяснила за какво е !Трагедия!Отглеждат си хората детето.Възпитават го.Изпращат го да учи - щасливи ,с мечта за по-добър живот от този на учителка и дърворезбар.И накрая...някой си идиот - надрусан,пиян или и двете го убива просто така,без нищо ,без провокация.Страшно е ! Flowers Rose Flowers Rose

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Момичета, благодаря за подкрепата!  bouquet
А за вещицата .... недейте така бе, това е много любима моя героиня, от много любим мой автор. Пък изразява настроението ми в момента. Нейната култова реплика е "Туй аз няма да го търпя и толкоз". Така че ....

# 291
  • T"A
  • Мнения: 2 515
sea-fr, изпратих ти лична бележка  Peace


Pesheck
, да си сверя часовника, както се казва - значи свалила съм картичките, сега пращам на един от имейлите:
Комисия по здравеопазването:  health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg

И освен това на контролния, нали така:
glasuvam_za_fond_asistirana.r@abv.bg

Трябва ли да пиша нещо, или само картичката мога да изпратя?

Коя е героинята и кой е авторът, разкажи ни, не ни мъчи със загадки!  Peace

Миши, трябваше да правя презентация вчера и мина успешно! Бързах да се похваля тук  Mr. Green
Много тъжна история с това момче  Sad

Пете, утре ли заминавате? Аз все си мислих, че е по-нататък...

Тали, трябва да разкажеш как децата се оправят с двата езика! Помежду си на иврит ли си говорят? А в едно изречение, което казват на български, вмъкват ли много думички на иврит? Това за писмото до дядо Коледа ме подсети да те питам  Hug

По-късно ще пусна нова тема, не е критично, ако достигнем и 21 страници, виждала съм го и в темите на другите държави  Wink

# 292
Здрасти!

Пете,благодаря!   bouquet
заплюх си племенника с лилавата ризка    Sunglasses

Помните ли случая,когато едно момче закла,разфасова и изхвърли на боклука най-добрия си приятел?
Познавах убития Атанас,като по-малки играехме. Cry
И вече нищо не е чудно.
Сега като започнат едни афиширани проверки,патрулки по улиците.
След дъжд качулка. Tired

Приятен ден!  Hug

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Мента, точно така се изпращат картичките, може и без текст.
А Автора е Тери Пратчет, героинята е от "Истории от света на Диска" - вещицата баба Вихронрав. Изключително интересен и колоритен образ.
Още веднъж благодаря за подкрепата.

# 294
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Пешек, мерси! Изпратих, ще следя какъв отзвук има инициативата, а на теб благодаря, че ни светна  Peace
Почти сигурна бях, че става дума за Тери Пратчет, макар и да не съм чела въпросната книга...


Каня ви в новата тема, пак с празнична ориентация  Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357183.new#new

# 295
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Пешек, и аз изпратих Peace
Използвах това,което Мента написа за свалянето на картичките и контролния имейл  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт