Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Внимавате ли за произхода на бебешката храна?

Купувате ли зеленчуци и плодове от магазините или търсите по-специални, незамърсени и т.н. ?
Някой да е изследвал зеленчуци в ХЕИ?
Пробвали ли сте био продукти? Или от познати баби и т.н. по селата?
Цитирай

Ами аз и давам домашни,то не че и земята не е отровена,но купешки не.Не съм ползвала био продукти.
Цитирай

София

И домашни и от пазара. Няма как да се избегне в един момент купуването, освен ако не си ги отглеждаме сами.
Цитирай

Sofia

Нямам възможност да отглеждам сама продуктите за хранене и затова купувам от пазара. Не си мисля, че продуктите са екологично чисти в никакъв случай, но няма ка да се снабдя с плодове и зеленчуци по друг начин.
Цитирай

Купувала съм био, но също и от пазара Peace
Цитирай

ВАРНА

Не отглеждам плодове и зеленчуци, нямам от къде да се снабдявам с такива, затова купувам от пазара. Био не съм купувала.
Цитирай

Ползваме домашни и купени продукти. Не съм носила за проба в ХЕИ, дано не ми се налага.
Био продуктите са ми леко съмнителни доколко са био.
Цитирай

Радвам се да дам нещо с гарантиран произход, но това не винаги е възможно.
В момента имам ябълки – домашно производство и предлагам всеки ден. Купувам други плодове и зеленчуци от пазара – каквито има. Био – не съм пробвала; за изследване в ХЕИ  - всеки ли може да се яви с морков и картоф и да иска проба newsm78
Цитирай

В космоса

не знам,но аз отидох с картоф ,моркоф,ябълка и прочее....По принцип май не,но на мен жената ми свърши услуга,като се нае на свой гръб да ми ги изследва.Иначе се заплаща. PeaceВсичките ми продукти са от село,но са щателно изследвани Naughty
Цитирай

В космоса

не знам,но аз отидох с картоф ,моркоф,ябълка и прочее....По принцип май не,но на мен жената ми свърши услуга,като се нае на свой гръб да ми ги изследва.Иначе се заплаща. PeaceВсичките ми продукти са от село,но са щателно изследвани Naughty

Пардон:Морков!А не моркоф Blush
Цитирай

Pb

Не съм носила за изследване нито купени, нито домашни плодове и зеленччуци. От време, на време се зареждам с домашни.
Наскоро бях се заредила с биопюрета, иначе сурови био-продукти не съм ползвала.
Цитирай

Ох, на мен не знам какво ми става... Толкова ме е страх да дам зеленчуци от пазара, все едно чиста отрова давам... А ми е трудно с набавянето на домашни, защото нямаме баби на село...
Цитирай

London

И домашни и от пазара. Няма как да се избегне в един момент купуването, освен ако не си ги отглеждаме сами.

Peace

Цитирай

There I was on a July morning ...

Когато ми попаднат домашни плодове и зеленчуци, давам от тях, разбира се. В повечето случаи купувам от пазара. Не съм носила за изследване в ХЕИ.
Цитирай

Варна/Монако

И на мен ми предстои захранване скоро и се чудя дали да купувам био продукти или нормални  newsm78. Домашни няма как да ползвам, защото не сме в БГ, а на пазара тук са същите като в магазина.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора