Почивка на море в Резово

  • 17 941
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 460
Момичета, пътя до Резово трябва да е оправен или пред завършване, защото преди около 2 седмици много активно работеха хората по него. А за Ахтопол, на нас лично много ни допаднаха бунгалата, има райграсче, също къде да се рисува с тебешир, а бе разпъваш си шезлонгчето и  Grinning мир и спокойствие, всеки зает с нещо си:))) Ние носехме и басейнче и направо си починах, тоест събирах сили за ходенията ни насам натам по забележителностите.

# 61
  • Мнения: 2 142
jenta, много е приятно в това хотелче. По-миналия уикенд, мъжът ми имаше работа в района, та отседнахме там. Бяхме в къщичките. Не е някакъв супер лукс, но е приятно и много, много тихо и спокойно местенце. Даже си резервирахме 10 дни с малката, така че след 14август сме там. За малки деца е разкошно. Питай, ако нещо по-специялно те интересува. Така ме мързи, че не зная какво да ти напиша... Embarassed

# 62
  • Мнения: 2 255
Момичета, пътя до Резово трябва да е оправен или пред завършване, защото преди около 2 седмици много активно работеха хората по него. А за Ахтопол, на нас лично много ни допаднаха бунгалата, има райграсче, също къде да се рисува с тебешир, а бе разпъваш си шезлонгчето и  Grinning мир и спокойствие, всеки зает с нещо си:))) Ние носехме и басейнче и направо си починах, тоест събирах сили за ходенията ни насам натам по забележителностите.


paraplanerceto - А вие в кои бунгала бяхте - щото в Ахтопол бунгала да искаш ?!

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 63
  • Мнения: 460

paraplanerceto - А вие в кои бунгала бяхте - щото в Ахтопол бунгала да искаш ?!

Дааа:) имах чувсто че има няколко къщички и БУНГАЛА, БУНГАЛА, БУНГАЛА #Crazy
Ние бяхме в бунгалата на Метални конструкции, и като гледах другите нашите бяха най мизерните, но си ги резервирахме още от София и решихме че колкото и да е мизерно ще го преживеем два дена, инъче си харесахме други и си взехме телефончета ако ходим пак в Ахтопол.
Ама ние си носихме шезлонгчета, басейн, лаптоп, една торба обикновенни играчки и още една плажни и ... много хубаво си изкарахме.

# 64
  • Мнения: 2 407
На Резово е супер,приятели имат вила там. Миналото лято бяхме и си изкарахме страхотно, плажа е много хубав и чист.Има 2 ресторанта,където готвят много добре и е евтино! На 7ми  август пак съм там с бебето!

# 65
  • София
  • Мнения: 6 999
Зачетох се в темата и видях доста положителни отзиви за Каса Доминго в Синеморец. Я да дам малко отрицателни краски, за да има и от тях.

Много са им малки стаите. Бяхме с Дариа миналата година /тогава на 2,5 месеца/ в двойна стая. Като й сложихме леглото и събрахме нашите стаята просто свърши. Ужасно тясно, няма къде да се обърнеш, нито къде да сложиш всичките боклуци. Може би в апартаментите е по-широко, но не ги видях.

Другото е, че една вечер мъжът ми си забрави кърпата на стола. Седяхме до басейна на по чаша вино и той я забрави там - повече не я видяхме, въпреки че разпитах персонала.  Thinking

Като цяло обаче е хубаво хотелче.

# 66
  • Мнения: 5 370
На Резово е супер,приятели имат вила там. Миналото лято бяхме и си изкарахме страхотно, плажа е много хубав и чист.Има 2 ресторанта,където готвят много добре и е евтино! На 7ми  август пак съм там с бебето!
Мамчеееееееееееее......и ние сме там,ама в Синеморец,от 8 август!!!!!!!!!  girluu newsm44 Ако искаш,може да размениме телефончета и да се видиме на тамошна територия  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт