Декември при нас дойде ДВЕ ЧЕРТИ да раздаде!(1.12-7.12)

  • 13 899
  • 380
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен.
Пожелавам много сбъднати мечти тази седмица Peace

# 31
  • Мнения: 25
Здравейте дами в момента съм много щастлива и много ревлива утре трябва да ми дойде но днес бързачката аз си направих тест и какво мислите видях две забележими черти втората малко по-бледа незнам дали да се радвам преди 6 месеца като си направих тест пак така ми показа но бременността ми не беше успешна много благодаря на всички някои от вас ми помогнаха да бъда спокойна и да мисля позитивно  Hug  Praynig за всички които очакват своето съкровище  baby_neutral  успех чудесни сте!!!!!!!!!!!!!

# 32
  • Мнения: 1 165
Да ни е честита и мнооогооо късметлийска новата тема.
Започва добре за сега,Бубе честити ти чертички.Успешна и лека бременност ти желая Hug

# 33
  • Мнения: 444
Алчо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бубе, тихичко честито!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 285
Честито на печелившите.Стискайте палци и аз да се похваля в края на седмицата, че остават още 4 дни до заветния миг.
Ох, колко много искам да видя и аз двете чертички.

# 35
  • Мнения: 1 775
Здравейте, момичета, да се включа и аз в новата темичка на Аманитка. Чакаме да пишеш след прегледа. Hug
Буминка, не се притеснявай, Дуфастона няма да навреди на ембриончето. Peace
Честито и на новата двучертичковка bubeto_86!  bouquet
Щица, много вълнуваща седмица ти предстои, стискаме палци. fingerscrossed
Аз откривам ловния сезон към края на седмицата, дано е ползотворен. Praynig
Да се похваля, че най-накрая си смених личния лекар, че при предния бях ходила само веднъж преди 6 години. Дано да успея все пак да мина с някои прегледи и изследвания през здравната каса, че иначе си е брадва.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 710
Добър ден и от мен.
Докато вляза днес в темата и вие сте успяли активно да напреднете.
Чакам да прочета само хубави новини с положителни резултати.

# 37
  • Мнения: 1 541
Ах, колко хубави новини има само....ЧЕСТИТО на всички, видели заветните чертички. Пожелавам ви на първо място много здрава и спокойна бременност и големи, активни бебоци в тумбаците  Hug

Щица, прекрасна седмица ви предстои. Стискаме палци до синьо, ти си знаеш  Praynig  Heart Eyes

Багне, на патерици една голяма честитка и от мен за рождения ти ден.  Hug   bouquet

Аманитка, с теб съм, миличко. Всичко ще е наред с бебо този път- бъди сигурна  Praynig  Heart Eyes

RAL4E, Прасковката, kalinka79, Ania, Жаки, Alcho, Snuki  и всички останали мацки  Hug

Стиснати палци на всички, които се нуждаят от такива, очакваме нечакащите да не дочакат гостите си, а на останалите много победи на бойното поле.

# 38
  • Мнения: 217

Амбър пиши ме и мен към нечакащите за декември Hug
Може ли дата?/аз пуснах тук само за тази седмица,/иначе ако си за по късно може и вълшебното списъче да ползваш Peace

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 12:55 от ambur

# 39
  • Мнения: 2 617
Бубе, честити две чертички!  Hug

Stitch Winchester, как си ти, нали щеше да правиш изследвания? Или още не си ги почнала? Успех!  Peace

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Милейди.как си днес.мила?
Илианка Hug

# 41
  • Мнения: 36
Здравейте, пак ще ви тормозя аз за което се извинявам, че все задавам въпроси, ама съм голяма паника. Излезе ми кръвния тест - 588.3 за пета седмица това добре ли е? видях че е в нормата ама ми се вижда малко ниско на вас струва ли ви се така.   

# 42
  • Мнения: 285
Честито, мила Буминка.
Аз мисля, че са малко ниски стойностите, можеш да повториш след 48ч. трябва да се двойно.
Успех!

# 43
  • Мнения: 2 270
Здравейте, пак ще ви тормозя аз за което се извинявам, че все задавам въпроси, ама съм голяма паника. Излезе ми кръвния тест - 588.3 за пета седмица това добре ли е? видях че е в нормата ама ми се вижда малко ниско на вас струва ли ви се така.   
това са нивата:

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000
 

# 44
  • Мнения: 1 775
Stitch Winchester, как си ти, нали щеше да правиш изследвания? Или още не си ги почнала? Успех!  Peace
caritas, мерси, че попита, мила.  Hug Не ги пуснах хормоните този месец, защото се очертаваше да пропуснем фертилните дни. В последствие се оказа, че няма да се наложи да пропускаме бебеправенето, но така или иначе реших да ги отложа за януари изследванията - нова година, нов късмет, пък и си избрах личен лекар наблизо, за да го тормозя за направления, че предният ми лекар е на другия край на София.

Общи условия

Активация на акаунт