1/4 ни остана само, за да се гушнем с теб през ФЕВРУАРИ, мамо!

  • 14 406
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 17
iva_angel  и аз да се присъединя към молещите за адреса на КОМЕС. Аз съм много близо до Кукуш. Ако можеш за ориентир да дадеш и офисите на М-тел че те май са най-лесни за намиране на тази дълга улица.
 Дидерончо да не се окажем и с теб съседки Simple Smile
 А пък сега и Гея брей тия бебоци упорито бързат да излизат, а не знаят че в корема на мама си е най-уютно. Ще се молим и за нея и за Тони дано да е наред всичко.

# 286
  • Мнения: 1
Пис, аз живея в Люлин, но на Кукуш живее свекър ми, а блока зад него живее дъщеря му (зълва ми) и ходя много често там (поне два пъти в седмицата)! Света е малък, нали?  Laughing

Продължавам с молитвите за ГЕЯ И ТОНИ и бебчетата им!  Praynig  Praynig  Praynig

# 287
  • Мнения: 46
Малко смях за сметка на бебочетата
http://vbox7.com/play:4585c3c0

# 288
# 289
  • Мнения: 56
Здравейте!
Радвам се, че с Тони нещата са под контрол, сигурна съм, че всичко ще е наред с нея е бебо  bouquet
Миличката ми Гея, измъчи се, душичката, надявам се всичко да се оправи и при нея PraynigДано Господ се смили над нея Praynig
krasikoko, и аз ходя в Клиника Тодорови и на-скъпият преглед, който съм платила до момента е 80лв., включва диск+снимка от 4D, така че много ме изненадаха цените, които си посочила newsm78 Може на твоята приятелка да са й правили някакви допълнителни изследвания. Никъде в София няма такава цена 160лв, дори при такива скъпари като Щерев, Майзнейкова, Велев и др. Що се касае до грешките грешка може да стане независимо дали даваш 100лв. за преглед или не плащаш нищо, божа работа Rolling Eyes
bori, мен ме шиха с упойка първият път, не знам какво точно са ми сложили, но нищо не си спомням от самото шиене, нищо не съм усетила. Но съм чувала, че някой път не слагат и доста боли, все пак си е шев, не може като гергьовско агне без упойка да те шият #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт