Коледни пости 2008-диета по време на пости

  • 4 656
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21
Здравейте, сладуранки. Аз минавам само да ви видя как сте. Пожелавам ви много минусчета.
jadira
ina15,
и за другите момичета

# 61
  • Мнения: 958
Киара', Hug
Днес не пишете много, само аз си вися във форумчето CryАз днес съм на рибка, житото-утре newsm47

# 62
  • Мнения: 4 344
здравейте и тук! Hug
появих се,а вас ви няма...
 jedira ,възхищавам ти се на упоритостта! Hug
о,Киара' ,радвам се да те видя.. Hugкак върви твоета диета?похвали се,мила!
момичета,днес четох "тайната"(the secret)по отношение на диетите и желаното тегло.има страхотни съвети,чрез които осъзнах,че правя точно противоположното на това,което трябва и може би на това ми се дължи и зациклянето ,и факта,че за 2 седмици се доведох до тези кг..хвърлете по едно око,при желание,може и вие да откриете нещо полезно и ценно за вас..
оставам в очакване в най-скоро време,пак да сме онези грацилните и засуканите..вече го визуализирам. Laughing

# 63
  • Мнения: 0
ina15 за коя "тайната" говориш. Аз съм гледала филма, но да съм чла...нещо такова.нз. Кажи,  Hug

# 64
  • Мнения: 958

ina15, Hug,вчера "упорито" ядох риба и днес почвам житото пак LaughingДори няма да се меря днес Whistling
rainfall, имаш много малко за сваляне, каквото и да избереш ще успееш, наистина  за теб не е необходим такъв драстичен режим  bouquet
На мен вече ми е предпразнично, не знам как сте вие, пазаруват ми се подаръци, днес ще извадя украсите Борянка да се редва, само да видим с котката как ще се спогодим
Гледам вече играчки за децата, днес ще ходим да поръчаме тортата за рождения ден на Борянка, с Хари Потър, разбира се
Аз днес ще отида на танци, това е фитнеса, който се предвижда, а откъм диета след вчерашното порядъчно Никулденско хапване на риби и други....няма да се тегля

# 65
  • Мнения: 14
ina15 , я и аз да попитам каква е тая тайна?
аз какво да кажа момичета, май започнах пак да се отпускам  Confused . В четвъртък бях заета цял ден и се получи така, че нищо не ядох, но оттогава имам чувството, че не мога да спра. Като обезумяла съм. Вярно все постно, без мазнина и т.н., ама  Shocked Вчера пангасиус със салата от зели и моркови, ама колко ядкиииии, да не ви казвам. Даже ядох и едни постни сладки  Embarassed Голям срам!!! Ей тия 5 кг имам чувството, че никога няма да ги сваля  Crossing Arms Иначе и на мен ми е празнично леко, ама като знам как покрай коледната трапеза пак ще се ошошкам и ми иде  cry Ей като започна да ям и нямам спиране. Вие как се контролирате момичета?  Cry

Общи условия

Активация на акаунт