Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Проблемът ми е следния-преди два дни усетих че нещо на гърба ме боли-първо помислих,че е пъпка,но се оказа ,че е една бенка-беше леко уголемена и имаше кръв в нея-така се шашнах,че започнах да си ги мисля какви ли не.На следващият ден бенката беше спаднала,а днес вече по нищо не личи.Като се замисля май се е разранила от презрамката на сутиена ми/по принцип си я имам тази бенка /,но дали все пак е нужно да отида на лекар?
Благодаря предварително на всички отговори
Цитирай

София

Отиди на лекар, за да погледне и да  е сигурно, че няма да създава проблеми за в бъдеще.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31083.0;topicseen
Цитирай

Отиди на лекар, за да погледне и да  е сигурно, че няма да създава проблеми за в бъдеще.

Peace
Цитирай

Д-р Ботев, Александровска болница. Имам координати на частния му кабинет. Човека се занимава точно с такива неща.
Цитирай

Woolton-on-Thames

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31083.0;topicseen
Цитирай

на брега на морето

Д-р Ботев, Александровска болница. Имам координати на частния му кабинет. Човека се занимава точно с такива неща.

За д-р Иво Ботев ли става дума? Моля те, дай някакви координати и на мен.  newsm47 newsm47
Цитирай

Мисля, че е Иван. Опитай с тези телефони, 0888465029 и 029625532, кбинет Персенк, адрес: Персенк 19, в Лозенец, съвсем близо до Кемпински е.
Цитирай

на брега на морето

Преди 9 години заведох малката дъщеря заради една подозрителна бенка и ми се стори добър доктор. Но точно в този момент шефът на клиниката го беше подгонил, че взема пари от пациентите, а той си подготвяше частния кабинет. Загубих му следите, но благодарение на твоята информация пак ще го потърся. Кой знае колко кожи сваля!!!!!!!!!!

Много ти благодаря за телефоните.
Цитирай

Под небето

Според мен отиди на лекар да я погледне. Аз имах много голяма на гърба и постоянно я мислех и преди един месец я махнах, сега съм много доволна.
Цитирай

Аз съм ходила преди 3 години, тогава не беше скъпо. А сега незнам как са цените. Но си заслужава, страхотен лекар е и си разбира от работата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.