ДЕКЕМВРИ - Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 19 133
  • 563
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 585
Да, Мами, и ако не ми изневерява старческата памет,
съфорумката Каспър е в дъното на цялата работа.

# 76
  • Мнения: 384
Да, Вълчо, прав си.Компетентен, както винаги. Hug
Междувпрочем, съфорумката Каспър е прекрасен човек и децата са влюбени в нейния център.А родителите-супердоволни.
Надявам се, столичанки скоро да се произнесат.

# 77
  • Мнения: 3 540
Агнешка честит празник!
Да си здрава ,обичана и щастлива ,съпруга ,жена и майка!  bouquet
И аз с голям трепет вече 3ри поредни години следя Бг Коледа и участвам!

# 78
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Днес ми изпратиха тази петиция http://www.bgpetition.com/bez_pensii_za_deputatite/index.html

Тук пак продължаваше да духа сутринта. Контейнерите за разделно събиране ги носеше като кибритени кутийски.

# 79
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Тук днес времето е страхотно  Sunglasses топло и тихо. Иска ми се така да е до март месец, пък после да се оправи  Laughing


... Те и в София откриват център...

Аз знам за втори център в Пловдив, който ще отвори в близките дни. Но за София не съм чувала.

# 80
  • Мнения: 3 504
Да знаете нещо за това, че 15.12. бил ден на децата с увреждания..?
Знам за 15.12, че е РД на мама Кали.

Eee, Вълчоо, сега ме разби, ето как ще го запомня РД на мама Кали Peace

Харесвами настроението тук, топло и приятно като времето навън, не мога да му се нарадвам, в Пловдив има пролет, а снощи пък пред блока беше като сметище, от този вятър се разнесли боклуци, торбички хвърчат, ужасно беше, нямаше помен от хубавите ни поддържани градинки и чистота пред входа ooooh!

И аз получих тази петиция, подписах я...


Мартинче, да оздравявате бързо и леко, хубаво е да я изкара като малък...  Peace

Чаоо до послееее

# 81
  • Мнения: 3 540
А ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351906.0 ,коментари за въпросната петиция!

# 82
  • Мнения: 4 585
Има още една тема за тази петиция, пак в Клюкарника.
Някъв депутат риве по телевизията, че друг депутат от три години бил безработен, след като му изтекъл мандата.
Ами да изпълнява указанията на Масларова - да си повишава квалификацията, да се преквалифицира.

# 83
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
ха ха ами нека да види как се 4увства обикновенния народ дето е безработен.
не се оплакваите за лошо време тука вятара като задуххххха и помита хората особено през зимата е ужасно пък и вие там имате само 2-3 месеца зима. хъммм маи се връщам в бг. хубаво си там.  Thinking

# 84
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Агнешка честит празник и  от мен с малко закъснение   bouquet


Мартинче, ако няма противопоказания с основното заболяване е добре да изкара варицела докато е по-малък. Мойте момчета също се шариха през декември, единия в началото на месеца а другия по средата. Точно за празниците бяхме под карантина преди много години.
Сега като знам, че е трябвало да имунизираме баткото за варицела, а никой не ни е казал тогава направо ............ Добре че не се е случило най-лошото.

Снощи и при нас имаше буря и дъжд и нямахме електричество дълго време. Днес обаче е почти летен ден Laughing

Ако позволите да се пооплача. Мина една от най- гадните седмици в живота ми. Детенце е със счупена ръка. Срещнах поредното лекарско безхаберие. Имам чувството, че на никой не му се занимава с човек с увреждане. Без значение от възрастта.
Срещнах и добър травматолог, който се погрижи за ръката на детето ми  и имаше доблеста да си признае, че за такова нещо само е учил и никога не е срещал в практиката си. Даде ни безценни съвети за което му благодаря от сърце. Защо не са повече хората като него?! 

А за безработния депутат

Ами да изпълнява указанията на Масларова - да си повишава квалификацията, да се преквалифицира.
А може да стане и ЛА на човек с тежко увреждане, та в следващия мандат да прокара някой работещ закон за ХУ.

Пфу стана дълго. Излях си болката,а пък може и да не ме прочетете. Wink

# 85
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вълкът .....   умрях си от смях колко спокойно си им обяснил на хората да подписват. Защо не си ни казал - аз в клюкарника влизам само в темата за идиотските клипчета.


А как някой ще си помисли, че ще се пусне петиция за повишаването им  Joy Joy Joy .

# 86
  • Мнения: 1 234
Мамо Раче, сега прочетох да ръката на Вики. Много неприятно  Sad . Дано се възстанови бързо и да забравите за тея неприятности.
Мартинче, да оздравявате бързо и леко, хубаво е да я изкара като малък...  Peace
Така е, дано наистина мине леко, че основния проблем ни е как да обясним защо не трябва да се чеше  Confused Не го разбира, просто се подчинява засега и ми взема ръката да го почеша аз, щом той не трябва. Засега се държи геройски, но милия да не казвам къде има чак пъпки  ooooh! Другият проблем е, че не трябва да излизаме, а той досега повече от ден не е стоял без да си покаже носа навън...Уж го залъгвам засега с награди (нали ми е корумпирано детето  Crazy), да видим, докога ще минава номера.

# 87
  • Мнения: 4 585
Мартинче, горкия жених. Чак жално ми стана.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354101.0;topicseen

# 88
  • Мнения: 919
Мартинче, горкия жених. Чак жално ми стана.

Тъкмо си мислех и аз "Горкият ми зет!"
Като знам каква Коледа карахме миналата година!Анелия точно тогава караше варицелата.
Как да не сбера сега багажа и да не потегля към Варна! Laughing
Мартинче,да го гушнеш от мен и снахето! Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 4 412
мамаРаче, мкаква е тази вакисна за варицела?

martin4e, дано да ви мине бързо и в нашата градина има варицела, нашето дете почти не ходи сега, защото ни е страх да не се зарази. Сърбежът не е ли 2-3 дена, с какво се мажете, няма ли измислено някакво лекарство против сърбеж?

Общи условия

Активация на акаунт