мускули

  • 1 004
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Писах и в друга тема, дано не досадя, но проблема ми е следния. Преди около месец изживях голям стрес и оттогава получих едно мравучкане на бузата, то вече премина, но получих и едно потрепване на мускулите на тялото - краката, ръцете, гърба .. абе почти навсякъде. Тъй като съм голяма паника влязах в нета и диагнозата си я поставих веднага - множествена склероза (да не дава Господ). Оттогава такава паника ме е налегнала, че съм обиколила трима невролози, които са категорични, че нямам МС, и тези оплаквания са на нервна почва - изписаха ми антидеприсанти и успокоителни, но оплакванията не минават, като че ли леко намаляват, ама вече и в това не съм сигурна Sad Сега не знам кой път да хвана, а е толкова неприятно това потрепване, че ме побърква, моля за идеи

# 1
  • Мнения: 623
Браво момиче, ти си върха: Сама си слагаш диагнози, трима невролози ти казват, че нямаш множествена склероза, но ти не та не ИМАМ

Трябва да им вярваш, все пак са трима дипломирани специалисти.

Среса е страшна работа, може да ти докара какво ли не.
А да не говорим, че когато си въобразяваш, че имаш нещо може да си го докараш. Ако не сега, то след време когато вече и психически ще си добре.

Кой ти изписа успокоителните? Какъв лекар, в смисъл психиатър ли е? Ако не е хубаво е да минеш през такъв, те все пак по разбират какво може да причини стреса.

# 2
  • Мнения: 822
Браво момиче, ти си върха: Сама си слагаш диагнози, трима невролози ти казват, че нямаш множествена склероза, но ти не та не ИМАМ

Трябва да им вярваш, все пак са трима дипломирани специалисти.

Среса е страшна работа, може да ти докара какво ли не.
А да не говорим, че когато си въобразяваш, че имаш нещо може да си го докараш. Ако не сега, то след време когато вече и психически ще си добре.

Кой ти изписа успокоителните? Какъв лекар, в смисъл психиатър ли е? Ако не е хубаво е да минеш през такъв, те все пак по разбират какво може да причини стреса.
Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Просто исках да попитам дали след като се отхвърли диагнозата, от която се опасявах, а потрепванията не спират, дали трябва да се консултирам с друг специалист, нещо някаква липса на витамини ли и аз не знам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт