Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Very Happy здравейте бъдещи мамчета, аз мисля да отида с "9 месеца " на курс за брененни, пропуснах първата лекция но сега на 22 ще има втора лекция за подготовка на гърдите за кърменеето я цялата информация ако сте я пропуснали .." София
22.06.2004 г. – 10.00 ч. в Еспресо бар “Лъки” (в сградата на ЦУМ, 1 етаж)
Диди Димова, акушер-психолог от ''Училище за бъдещи родители'' ще представи темата “Подготовка на гърдите за кърмене”. "
Ако има други желаещи може да се срещнем там, чао засега ще ви пиша как е минало
Цитирай

Здравей!
Това съвсем не е втора лекция във вторник - ами вече 5та или 6та.
Много мами идват! Така че заповядай и ти! МНого е интересно и поучително  Very Happy
Цитирай

Ех, момичета,
Направо ви завиждам. И аз исках да ходя на курса, ама нали не мога да ходя по-далеч от кварталната градинка  Crying or Very sad .
Хайде поне споделяйте във форума наученото, заради тези мами, които не можем да идваме.
Цитирай
Zdravej, Radi!
Vie kade shte se chakate za tozi kurs?
Az sashto mnogo iskam da dojda, samo dano me pusnat ot rabotata:(
Pishi kade i v kolko shte se chakate!
Pozdravi!!
Цитирай

На планетата Земя

И аз мога да дойда, ако още не съм родила дотогава. Very Happy
Цитирай
Hei, momicheta - dajte da se ugovorim da se chakame niakade ili mislite che naj-dobre napravo tam? Thinking
Цитирай

На планетата Земя

Хубаво ще е да се запознаем, коя коя е! Ще ми е приятно!

Аз ще съм например със сив плюшен гащеризон!
Цитирай

софия

здравейте отново ами хайде да се чакаме около 9.45 пред входа на ЦУМ
Цитирай

UK, Harlow/София

Някой знае ли кога ще е следващият курс,на този нямям възможност да отида?!
Цитирай
Zdravejte, momicheta!!!
Az si biah tragnala ot rabotata i ne razbrah za sreshtata i koj kak izglegda. Hodih dnes i imashe tolkova mnogo momicheta - vischki tolkova simpatichni, no sram me beshe da razpitvam koia e ot foruma i koia ne:(((((( Mislia che se seshtam za momicheto s pluishenia gashterizon, no go prochetoh chak sega - tolkova me e iad che ne se razpozahme na givo - vie drugite namerihte li se ili ne se razpoznahte koj koj e?
A dovolni li ste ot lekciata - na men mnogo mi haresa, vidia mi se dosta polezna #Onfire Vie kak mislite?Smile
Sledvashta lekcia - fiziologichnoto ragdane - maj sashto shte ni e polezno da ia chuem. Tozi pat obache shte vzema merki da se razpoznaem Razz
Chao, sladuri!! Wink
Цитирай

Момичета,ще е супер да се запознаете на живо! Very Happy
Имам въпрос-от кой месец трябва да започна да ходя на теци курсове?В 4-я месец съм.
Цитирай

София, Света троица

Hello, vanilia,
az sum v kraq na 4-tiq mesec i mislq , 4e ni e rano da hodim na takiva kursove. Oba4e moje i da gresha, ne sum mnogo zapoznata s tiq neshta. A denq , v koito si se registrirala , az sum imala rojden den Smile  12.04
Цитирай

Здравейте!
Наистина аз знаех че ще има много от нас там, но също не можем да се разпознаем така....
Ние бяхме една групичка, които се познаваме - АВГУСТИНКИТЕ от клуба "Бъдещи майки" в дир.бг. Вече ходим отдавна заедно на този курс и се познаваме - 7-8 момичета - седяхме на първия ред- днес много задавахме въпроси.... Може да сте ни видяли....
Всъщност ето наши снимки:
http://community.webshots.com/album/154575071UpwmdT
Ако другия вторник идвате, обадете ни се! Smile Very Happy  Very Happy  Very Happy
Мога да ви кажа, че откакто се познаваме с няколко момичета, тези ни срещи са ни най-приятното и забавното нещо.... Толкова е хубаво да комуникираш със себеподобни!  Very Happy  Very Happy
Цитирай

софия

аз ходих във вторник и наистина много ми хареса, отначало ми беше много странно как може толкова майки да се съберат на едно място и всички бяха доста напреднали сравнение с тях аз с мойте 16 седмици се губех Very Happy но наистина е хубаво че има кой да организира такива лекции, записах се и за другия вторник тогава темата е за нормалното раждане Shocked чао на всички и
Цитирай

UK, Harlow/София

За Петинка...................
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.