Интернет общество за занаятчии и handmade красоти

  • 9 187
  • 82
  •   1
Отговори
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
В момента съм се захванала с подготовката на началото на интернет общество на занаятчии - място, където можеш да обмениш идеи, споделиш проекти, научиш нова техника и т.н.

Мислим да предложим доста възможности и да поканим всички, които създават или търсят ръчно създадени красоти.

Ако ви интересува, можете да дадете идеи какво бихте искали да видите в него. То ще е за всички нас, така че идеите ще са ценни.

# 1
  • Мнения: 129
приветствам идеята и подкрепям с две ръце  Grinning

# 2
  • Мнения: 910
ще следя темата

# 3
  • Мнения: 1 143
Арт мама, поздравления за добрата идея!

# 4
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мерси, мили дами!
Тя идеята е стара, но сега и дойде реда.

Ако имате идеи, ще се радвам да ги споделите. А и най-вероятно ще се реализират.

Идеята е да е полезно и удобно за потребителите и все повече хора да творят, създават и медитират Simple Smile с нещо в ръка. Така можем да съхраним традиции, да научим нови и позабравени хитрости. Пък и домовете и гардеробите ни ще са по-цветни и топли.

Това е и причината да търся идеите на всички, за които подобно общество би било от полза. Свикнала съм нещата да се правят според нуждите на потребителя и искам и сега да е така.

# 5
  • Мнения: 2 818
Записвам се с мерак Simple Smile

# 6
  • Мнения: 0
Много добре, Браво!
Поздравления!
Ще следя темата обезателно....

# 7
  • Мнения: 0
Присъединявам се към приветствията и минавам към предложенията.Всеки,според това което го влече,да показва снимки на свои неща,да се предлагат модели ,да се задават въпроси....Ето аз имам един;знае ли някой какъв е начинът да станеш член на някаква група,като задругата на майсторите,за да можеш да работиш това,което ти е приятно.

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
И аз съм тук Peace

# 9
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197

Uadjet, това, което си написала - възможност за споделяне на опит, творби и модели -  ще го има.

За въпроса ти - задругата на майсторите се регулира от вътрешни правила и разписани норми. Има представителства по места, които могат да дадат повче информация. Има си ред, изпити и т.н. до колкото знам.

Моята идея е да се направи такава неформална организация. Задруга на майстори без майсторско свидетелство. Някои може да си изкарват хляба с тази дейност, други - не. А да работиш това, което ти е насърце можеш винаги. Няма нужда да си член на някаква организация.



# 10
  • Мнения: 440
и аз подкрепям идеята

# 11
  • Мнения: 2 343
интересно  Simple Smile

# 12
  • софия
  • Мнения: 4 974
Я каква тема!Много ми харесва.Ще се включа пак на свежа глава, че сега умирам за сън  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 331
Арт Мама, а под каква форма ще е това общество? Къде ще е "мястото", където ще общуват включилите се в него? Сайт? Форум?

# 14
  • Мнения: 10
Аз поне се изгубвам във форумите,дори и да си имат систематизирани темите. Може би място като това в wikipedia  http://en.wikipedia.org/wiki/Arts_and_crafts#Crafts_involving_textiles с екстри -форуми,блогове,магазин,галерии,информация за организиране на конкурси,изложби-би било доста посещавано място.

Общи условия

Активация на акаунт