Мъжът Козирог

  • 129 194
  • 880
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Я кажете нещо и за този инат добитък.
Има ли някой който е преборил този инат и всички ли са толкова студени и със закърнели чувства като моето Козироче  Crazy
Дайте някой съвет как да му обясня че брака не е равно на заколение и затвор. ooooh! newsm78

Последна редакция: нд, 06 дек 2015, 09:51 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 1 475
   Моя  е Козирог, ами по-добър и мекушав мъж не съм срещала! За чувствата, ами мога да ти кажа, че  е много чувствителен,   казвала съм му, че е жена в мъжко тяло, щом ревем заедно на някой филми!  Embarassed И това за затвора, моя доброволно е влязъл в него, аз искам да го изкарам от вкъщи, да не  е залепен непрекъснато за мен, ама не става, иска си затвора и това е!!! Laughing
  Всеки, човек си е индивидуален сам по себе си, и не винаги зодията го определя, като характер!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
И аз забелязвам в моя Козирог Simple Smile някаква лека затвореност, домошар и т.н. Но за брака...рано ни е още, не мога да кажа, ама усещам, че не му е още до това Wink

# 3
  • Мнения: 342
Я кажете нещо и за този инат добитък.
Те с такова животно трудно се живее. Преди време имах връзка с такова добиче и тр. да ви кажа ,че след раздялата си с него се родих отново. Козирозите са някак саможиви,домошари,обичат да командват,да става все тяхното,нарцистични са,педанти,консервативни .Доста са грубички и мн. обичат да обиждат.
Това е мое впечатление,но може би си е и до човека.

# 4
  • варна
  • Мнения: 564
Я кажете нещо и за този инат добитък.
Те с такова животно трудно се живее. Преди време имах връзка с такова добиче и тр. да ви кажа ,че след раздялата си с него се родих отново. Козирозите са някак саможиви,домошари,обичат да командват,да става все тяхното,нарцистични са,педанти,консервативни .Доста са грубички и мн. обичат да обиждат.
Това е мое впечатление,но може би си е и до човека.
Peace hahahaвсичко е вярно!

# 5
  • Мнения: 806
И аз имам един Козирог в къщи.  Доста особенни са, но съм му намерила цаката.
Най силното им качество е, че намират начин да извъртят всичко така, че да са прави те.  - Аз така завъртам спора, че когато решението е взето, то е пак това което искам аз, но той си мисли, че той го е решил.
Отказват да направят нещо ако им се каже - Не заповядвам, а се с много любов и внимание и глезотии го карам да направи това което искам аз, и той остава щастлив.
Много консервативни са (даже и в леглото) - Малко водка и секси филмче и се обръщат нещата веднага (защото фантазията надделява все пак)
Обичат много да правят сметки 2 години преди факта - Оставям го да си ги прави за минута и бързо сменям темата с нещо смешно докато забрави за какво е правил сметки, и пак си става по моята.
Много са делови и добри в бизнеса и притежават умението да те убедят в нещо много бързо - Това харесвам в него.
Много отговорни са, добри съпрузи и бащи.  Доста са сериозни за живота и ролята им в него.
Властват на всичко, просто трябва да знаеш, че те се превземат с нежност, не с налагане.
Домошари са, това не може да се промени - само ако той реши да задоволи твой каприз, но когато са между хора са страхотна компания и имат супер чувство за хумор.
Най харесвам това, че той е голямата ми упора и е непроменлив.  Винаги знам какво да очаквам. Изненади няма, така се чувствам сигурна в себе си и плановете си.

Я кажете нещо и за този инат добитък.
Има ли някой който е преборил този инат и всички ли са толкова студени и със закърнели чувства като моето Козироче  Crazy
Дайте някой съвет как да му обясня че брака не е равно на заколение и затвор. ooooh! newsm78

За съжаление не можеш да го накараш да сключи брак ако това не е негова идея и вярвай ми, няма да те гони ако си отидеш.  Не го питай и не говори за брак.  Направи така, че той сам да поиска да се ожени за теб, но може да не стане веднага.  Ако наистина го обичаш и искаш, не си отивай, той сам ще стигне до решението.  Зависи също каква зодия си ти и как си допадате като характери.

http://boginqta.hit.bg/kozirog.html - много вярно

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 15:02 от Албена13

# 6
  • Мнения: 4 068
Я кажете нещо и за този инат добитък.
Те с такова животно трудно се живее. Преди време имах връзка с такова добиче и тр. да ви кажа ,че след раздялата си с него се родих отново. Козирозите са някак саможиви,домошари,обичат да командват,да става все тяхното,нарцистични са,педанти,консервативни .Доста са грубички и мн. обичат да обиждат.
Това е мое впечатление,но може би си е и до човека.

Съвсем вярно. Като му намериш цаката и нещата се оправят, но иначе са адски трудни характери и се иска много търпение с тях. Аз вече 9 години живея с Козирог и още на моменти се чудя как изобщо го търпя при все че аз съм стрелец и също не съм лесна, но.....любов ли бе да го опишеш. Grinning

# 7
  • Мнения: X
Аз само , таковата..., да попитам...за всяка зодия ли ще има тема? Или може би за жените от същите зодии ще има теми в татковци  newsm78 Защото иначе имаше една тема за зодиите и мъжете ни...

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
инат и всички ли са толкова студени и със закърнели чувства

Такива са и затова не ги харесвам.

# 9
  • Мнения: 236
Като дъщеря и жена на мъже козирог мога да потвърдя , че са студени , неромантични, консервативни , домошари и работохолици, но са абсолютно моногамни и дават всичко за семейството си !

# 10
  • София
  • Мнения: 639
И аз имам един Козирог в къщи.  Доста особенни са, но съм му намерила цаката.
Най силното им качество е, че намират начин да извъртят всичко така, че да са прави те.  - Аз така завъртам спора, че когато решението е взето, то е пак това което искам аз, но той си мисли, че той го е решил.
Отказват да направят нещо ако им се каже - Не заповядвам, а се с много любов и внимание и глезотии го карам да направи това което искам аз, и той остава щастлив.
Много консервативни са (даже и в леглото) - Малко водка и секси филмче и се обръщат нещата веднага (защото фантазията надделява все пак)
Обичат много да правят сметки 2 години преди факта - Оставям го да си ги прави за минута и бързо сменям темата с нещо смешно докато забрави за какво е правил сметки, и пак си става по моята.
Много са делови и добри в бизнеса и притежават умението да те убедят в нещо много бързо - Това харесвам в него.
Много отговорни са, добри съпрузи и бащи.  Доста са сериозни за живота и ролята им в него.
Властват на всичко, просто трябва да знаеш, че те се превземат с нежност, не с налагане.
Домошари са, това не може да се промени - само ако той реши да задоволи твой каприз, но когато са между хора са страхотна компания и имат супер чувство за хумор.
Най харесвам това, че той е голямата ми упора и е непроменлив.  Винаги знам какво да очаквам. Изненади няма, така се чувствам сигурна в себе си и плановете си.
Напълно подкрепям  Peace
Просто трябва малко време, да знаеш как да живееш с тях Simple Smile
Все пак да не забравяме че всички сме хора и всички носим различна индивидуалност

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
С Козирог трудно се живее,особено ,ако не си готов да поемеш тежкия му характер(прекалено праволинеен е),но пък можеш да разчиташ на него за добро и лошо до края на дните си,ако си коректен.

# 12
  • Мнения: 4 068
Като дъщеря и жена на мъже козирог мога да потвърдя , че са студени , неромантични, консервативни , домошари и работохолици, но са абсолютно моногамни и дават всичко за семейството си !

Това за моногамността ми хареса и дано да си права де.

# 13
  • Мнения: 1 475
Ами от всичко дето сте казали за козирога, се съгласявам, само, че е домошар  и моногамен - но при моя няма нито едно от другите изброени от вас качества, явно е особен вид Козирог от изчезващите видове! Wink

# 14
  • Мнения: 1 317
Их че оплюхте горките козирози .... а жените козирози кви са?
И те ли са така инатести, нарцистични и със закърнели чувства???

Общи условия

Активация на акаунт