AD I ABKM

  • 2 843
  • 15
  •   1
Отговори
# 15
  • в белята
  • Мнения: 536
И аз не останах очарована от теста.Направих ме го на 1 г. и 4 месеца когато беше.Не бих го повторила.Pebals_kn твойто детенце колко е голямо?Кога ви поставиха тази диагноза?
На нас ни казаха ,че трябва да мине поне половин година лечение преди да има някакво подобрение или излекуване.Казаха ,че може да даваме някакви хранителни добавки за  да зазравим стомашната лигавица .Тогава споменаха Имунобор биотикс и Биогайд и ние пием второто,от което поне си мисля че разтройството се овладя.
Сега имаме проблем с кожата под памперса,тъй като все още неможем да се от учим от тях.Тя е раздразнена и незнам какво да правя и си търся добър дерматолог в София?Предполагам че още щом и мкажа на дерматолозите ,че с АБКМ ще поставят диагноза АД и ще изпишат кортикосероидни кремове.Мразя такива кремове и изобщо неща да мажа малката с тях.И според мен трябва да има все някаква подходяща диета ,която ограничава АД.
Чух за една билка скоруша мисля ,че се казва ,която помагала при някои видове алергия и мисля да събера повече инфо за нея.една моя позната така излекува детето си от астма,но незнам дали помага при хранителни проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт