Хайде да стопим малко килца с плодове (2 част)

  • 4 813
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 424
Честита нова тема   bouquet
За съжаление аз нямам свалени кг от миналата седмица, защото събота и неделя се издъних  Embarassed

# 16
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,плодчета,
спите ли още.Аз днес съм на белтъци.Сега ви сервирам кафето и закуската.

   

# 17
  • Мнения: 45
Добро утро момичета! Започнали сте втора тема! Браво! Hugза всички!
Аз не съм ви чела вече 10 дни и доколкото разбирам всички имате чудесни резултати - браво-о-о-о-о!
Аз също мога да се похваля с един свален килограм Embarassed не е много, но бях болна и ......!
Желая на всички лек ден!

# 18
  • Мнения: 46
Привет и от мен и при мен нещата са о.к. с диетата вчера бях на плодове резултата при мен е 66.500 кг., днес мисля да хапна една Активия за обяд и някакъв плод , а за вечеря яйца.
Хубав ден и минуси

# 19
  • Мнения: 1 817
Привет и от мен! Wink
Днес може да направя 1 зареждащ ден, че ще ми идва и ме гони вълчи глад за сладко  Mr. Green .
А сутринта прочетох следното - За да е ефективна 1 диета и да няма йо-йо ефект, е необходимо да се спазва цял живот! Peace Значи трябва да помислим и как ще променим храненето  hahaha като станем фиданки  Praynig !

# 20
  • Мнения: 72
анита и аз съм на белтъчини !!! Simple Smile Wink Как с иправиш млечната салата??? И утре сме плодови нали Simple Smile

# 21
  • Мнения: 37
И аз да се запиша в новата темичка.

# 22
  • Мнения: 72
Побут, побут! Къде сте?  Thinking Crossing Arms

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте плодчета,
чак сега успявам да седна за малко на компа.Днес бях режимна,но май прекалих с яденето. Crazy
Лили-Miki млечната салата я правя с изцедено кисело мляко,кисели краставички,чесън и сол.По принцип се слага и копър,обаче аз много го мразя. PeaceА може и прясна крастявица да сложиш.
Лека вечер на всички. Hug

# 24
  • Мнения: 1 817
Аз днес бях по задачки, а когато ви чета не пиша всеки път, защото в момента не съм плодова и не искам да досаждам  Blush !

# 25
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,плодчета,
Как сте?Аз днес съм на плодове. Peace

# 26
  • Мнения: 1 424
Добро утро,момичета  Wink
Аз тази седмица ще направя плодовите дни един след друг, от днес 3 дни съм на плодове  Peace 
В неделя пътувам за 2 дни по случай 8-ми декември  Wink
Хубав ден и пишете, темичката ни е на 2-ра страница , излагаме се   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 817
Айде мацки, успешен диетичен ден от ме!  bouquet Има ли нови минусчета? Hug

# 28
  • Мнения: 72
Здравейте! Анита и дне си бях на плодове - и да не  бях диета пак така щеше да се получи - в 7 сутринта хапнах мандаринки и от тогава до сега не съм яла нищо - нямах време Sad Сега ще хапна мандаринки и  грозде!

# 29
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Здравейте, момичета   bouquet

Аз към момента имам -1кг, ама видов ден е другия понеделник  Party

Ина, Бубилина - къде сте  Thinking ?

Успех на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт