Прокървих 3 дни след овулация

  • 1 267
  • 4
  •   1
Отговори
Момичета случи ми се нещо много странно.С моя съпруг правим опити за бебе в продължение на няколко месеца.Но този месец ми след овулацията 3 дни и прокарвах леко.Първо беше розово,но след това стана червено,но е малко.Какво според вас може да е?Имам раничка може и да е от нея,но до сега не ми е ставало така.Дано да е от раничката и да не се окаже,че пак не сам забременяла.Но все пак вашето мнение,ако ми дадете от какво може да е преди да ида на лекар много ще съм ви благодарна.

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 22:00 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 800
Имах подобни зацапвания около овулацията през два поредни месеца. Отидох на лекар, направиха ми цитонамазка и тя показа завишени левкоцити, т.е. възпалителен процес. Провери дали не става въпрос за някакво възпаление, гъбична инфекция или нещо подобно. Ако е така, забременяването е трудно, защото средата не е подходяща за сперматозоидите и трябва да се излекува.
Съществува и някаква много минимална вероятност да е зацапване от имплантиране при евентуална бременност (особено ако овулацията е била по-рано отколкото смяташ), но все пак е леко неправдоподобна.

# 2
  • Мнения: 674
Може да е от много неща Rolling Eyes Как разбра кога ти е била овулацията мелиш БТ и ли с тестове.може да е розова овулация но може да е и от нещо друго newsm78Отиди на лекар Peace
От колко време опитвате за бебе?

# 3
от близо 8 месеца се опитваме да забременея.Днес съм на лекар и ще видим какаво ще ми каже.Но тази сутрин като станах бях цялата във кръв,а още ми е рано да ми дойде мензиса.Направо се побърквам вече.Уф,че гадна работа

# 4
  • Мнения: 52
Дано лекарят ти, те е успокоил, според мен е било цикъла ти, при бебеправене много се променя самия цикъл, а и дали е сигурно, че овулацията ти е била преди 3 дни? Как точно я засичаш?

Общи условия

Активация на акаунт