Помощ и за бащата

  • 1 168
  • 8
  •   1
Отговори
Някой би ли ми помогнал ще съм баща на близнаци февруари и нищо не знам дае не знам и какво да питам от къде може да прочета нещо мерси предварително!!!

# 1
  • Мнения: 1 744
Ами първо честито! Явно си доста развълнуван все още, щом не знаеш и какво да питаш. Разгледай темите, и ако все още имаш въпроси - давай. Пък и тук има няколко близнашки татковци, все ще ударят едно мъжко рамо. Wink

# 2
  • Мнения: 623
 welcome
 Честито!

....все от някъде трябва да се започне - аз се сетих за една много хубава тема на NellyDi , допълнена от други добре организирани мами на близнаци.
Мисля,че ще ви е от полза. Peace

  Списък за близнаци и майката от първа необходимост

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 17:23 от didka_2

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Честито! Само един съвет мога да ти дам - не се плаши. нищо страшно няма в това, че са две. Моят мъж беше ужасно уплашен. Не стига, че са ни първи ми и две.  Simple Smile И на мен ми се виждаше страшничко, но се оказа че не е. Първите 6 мес почти няма разлика дали са едно или две. Така или иначе предимно ядат и спят. Е финансово е повечко разбира се. Проблемите са чисто технически в началото - количката дали ще влезе в асансьора и в колата и т.н. След шестия месец вече има отчетлива разлика между едно и две деца, но дотогава вече си се окопитил. Има и много предимства - например на нашата възраст всичките ми познати с едно дете се оплакват, че децата не искат да стоят сами изобщо. А мойте се забавляват един с друг и нямам такъв проблем. Аз си ги гледам сама от началото и никога не съм имала проблем от това че са двама. Така че спокойно  Simple Smile
Пожелавам ти здрави и спокойни бебета. А ако имаш конкретни въпроси - питай.

# 4
Блгодаря на всички, не съм се уплашил но и понятие си нямам след като не сам го и очаквал.

# 5
  • Мнения: 1 895
Хубавите неща винаги идват неочаквано Laughing

# 6
  • Мнения: 69
Честитоооооооооооооооооооо! Аз съм татко на близнаци! Споко аз не ги чувам нощем като плачат! Дупе да и е яко на бъдещата МАМА!
Остави майтапа на страна много си е готино, да си баща на близнаци! Вярно трудно си е и от финансова гледна точка, но когато вечер се прибереш и получиш някоя беззъба усмивка и забравящ всичко отрицателно!
Пожелавам Ви успех и много много търпение!!! newsm10 newsm30 newsm30

# 7
  • Мнения: 3 336
Моя съвет е спете докато можете с бъдещата мама, после ще си спомняте с носталгия как сте мързелували по цял ден и сте спали спокойно цяла нощ, поне първите месеци Grinning Моя опит сочи ,че първите 3 месеца са най-трудни, после свикваш Laughing

Настрой се да й помагаш много, защото само кърменето си е ангажимент за цял ден, моите ядяха по 30 минути всяко, докато се науча да ги кърмя едновременно ми отнемаше кърменето по около 10 часа дневно, а през останалите 14 не се сещах за нищо друго освен да ям, да ходя до тоалетната и да спя /когато не плачеха/ Sick Само като се сетя и ми става лошо.

Колкото по-големи стават, толкова по-лесно и по-забавно става Heart Eyes

# 8
zdraveite :)registrirah se skoro as sa6to 4akam blijnatzi.i as i saprugatmi ostanah me iznenadeni no na6te roditeli takase radvaha siaka6 sa jnaeli,no nie o6te nemojem da go poviarvame dori se darjim taka seedno e samo edno.mai na majami mnogo nemu puka tolkova ja6toto postoiano sedi na 4ata skri6om ot men.kajete moliavi kakvo da pravia i kakvo da mislia puka li mu voob6te neznam.blagodaria predvaritelno za saveta  Grinning Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт