В една стая или разделени

  • 2 675
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Умна идея newsm12 ,Divana ,не се бях сетила.На 9 и на моите не им правеше вЧепетление,но на 11 вече да. Едната стая ни е северна и парното нещо не може "да огрее" там тия дни и се наложи да ги събера пак заедно в старата им стая.Тя се мушва в нашата спалня да се облече,но иначе им е приятно да са заедно вечер.Чуруликат си докато заспят.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 522
Двете в една стая, а родителите в другата  Peace. При нас това се оказа идеален вариант от 6-месечна възраст на децата. Когато са на една възраст при спането не си пречат , а не примерно бебето да буди по-горямото дете. Моите даже си пазят страх, ако са гледали нещо по-емоционално.  Mr. Green Разделени ще си липсват мисля аз. Вариантът на Дивана също е много добър, даже е идеален, но за по-големи и разнополови близнаци  Peace.

# 17
  • Мнения: 2 950
Е, аз поне този проблем съм го решила - има една детска стая за тримата и това е!  Peace Спомням си, едно време имаше възможност със сестра ми да спим в отделни стаи и много се радвахме. Обаче още първата нощ се събрахме в едно легло и нашите на следващия ден ни събраха в една стая. Всяка вечер толкова хубаво сме си говорили, споделяли и кикотили, че искам и моите деца така ди си "живеят" в стаята, нищо че са разнополови.  Wink

# 18
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Всяка вечер толкова хубаво сме си говорили, споделяли и кикотили, че искам и моите деца така ди си "живеят" в стаята, нищо че са разнополови.  Wink
DessiJ, и  за мен това е най-добрия вариант,ама ако можехме да си поговорим пак след 10-ина години,когато каката ви вземе да навлиза в пубертета....
Дано да не съм права,но при мен се получи точно това.
 

# 19
  • Мнения: 2 950
Какво се получи? Имаш предвид за преобличането или има и нещо друго? Аз също от сега се тревожех за след 10-12 години и всички роднини  и приятели ме оплюха, че мисля вече как ще ги женя и аз спрях да мисля. newsm78  Предполагам, че ще мислим вариант за нейна стая отделно. Но до тогава, нали знаеш, я камилата, я камиларя... Да сме живи и здрави и това да са ни проблемите.  Hug Има хора, които живеят по цели семейства в една стая.  Peace

# 20
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Да,за преобличането става дума  Laughing Иначе всяка вечер си се събират ту в едната стая,ту в другата и все нещо си шушукат.Като си отиде всеки в стаята уж вече да спят току някой прибяга набързо до другия.Все нещо забравили да си кажат.

Общи условия

Активация на акаунт