Нови пюрета "Бебо" на Ганчев

  • 8 047
  • 56
  •   1
Отговори
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Някой взимал ли е вече?Аз никога не съм давала пюрета на Ганчев,ама защо им е на тях да пускат нова марка на пазара и както казват савите те с по около 0.20 стотинки по евтини от първата марка...Нещо не ми се връзва тук Thinking

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Единствено,което давам на Ганчев са Лека нощ и много си ги харесва малката.

# 2
  • Мнения: 27 524
Нови, стари... все Ганчев  Simple Smile

# 3
  • София,
  • Мнения: 4 267
Нови, стари... все Ганчев  Simple Smile
Защо бе ние си ги ядеме и даже и харесват повече от другите, е не всички, но точно определени. Peace
А за новите за първи път чувам, къде ги продават, може и да ги изпробваме newsm78

# 4
  • Мнения: 27 524
Нищо не казвам, и Криско ги е ял. Казвам само, че нови, стари, все са си на Ганчев. Т.е. стар бардак с нови...   Laughing

# 5
  • София,
  • Мнения: 4 267
 Joy Joy Joy ХИхи Блонди ясно зацепих, права си нови стари,  hahaha само етикетите са им сменени!  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 963
Вчера и аз ги видях, но не купих. Ценното е, че са в тези бурканчета с винта, които стават за ДК и за зимнина  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 512
Новите стари пюрета с нов етикет и повечко модифицирано нишесте и може би вместо 3,4 Е-та.Давала съм само един път на Ганчев пюре и не бих повторила.

# 8
  • Мнения: 1 062
Новите стари пюрета с нов етикет и повечко модифицирано нишесте и може би вместо 3,4 Е-та.Давала съм само един път на Ганчев пюре и не бих повторила.

Глупости говорите. Е, все са на Ганчев и какво. Ама, като започнете неподготвени да се изказвате. Всичко що е българско е боклук  Tired

# 9
  • Мнения: 9 973
аз пък си изхраних детето с Ганчев.Я го какъв е мъж  Laughing

# 10
  • Мнения: 4 017
Дебатът за или против Ганчев е почти като този за кърменето, домашното приготвените храни и пр.

Сигурна съм, че далеч повече майки дават Ганчев, просто не пишат и четат тук, затова излиза, че не е така.



Лошото на бг пюрета, е че съм попадала не просто на бурканче, което не щраква, а на такова, което прави вакуум при отваряне и пак не става да за ядене. Това ми идва в повече, защото ако, обичайно не знаех какъв вкус да очаквам, щях да дам развалено пюре на детето си #2gunfire

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз давам понякога от пюретата на Ганчев и малката много ги харесва

# 12
  • София
  • Мнения: 5 745
Дебатът за или против Ганчев е почти като този за кърменето, домашното приготвените храни и пр.

Сигурна съм, че далеч повече майки дават Ганчев, просто не пишат и четат тук, затова излиза, че не е така.



Лошото на бг пюрета, е че съм попадала не просто на бурканче, което не щраква, а на такова, което прави вакуум при отваряне и пак не става да за ядене. Това ми идва в повече, защото ако, обичайно не знаех какъв вкус да очаквам, щях да дам развалено пюре на детето си #2gunfire
Мда, има нещо такова.  Rolling Eyes А за нещракването при отваряне - попадала съм на такива пюрета и от Хип, и от Нестле... Гаранция никога няма.

# 13
  • София,
  • Мнения: 4 267
Дебатът за или против Ганчев е почти като този за кърменето, домашното приготвените храни и пр.

Сигурна съм, че далеч повече майки дават Ганчев, просто не пишат и четат тук, затова излиза, че не е така.



Лошото на бг пюрета, е че съм попадала не просто на бурканче, което не щраква, а на такова, което прави вакуум при отваряне и пак не става да за ядене. Това ми идва в повече, защото ако, обичайно не знаех какъв вкус да очаквам, щях да дам развалено пюре на детето си #2gunfire
Мда, има нещо такова.  Rolling Eyes А за нещракването при отваряне - попадала съм на такива пюрета и от Хип, и от Нестле... Гаранция никога няма.

Да и аз също съм попадала, а когато я захранвах моята с пюретата и ми направи впечатление, че тя си хареса повече тези на ганчев и Хипа до скоро не искаше да ги яде, дори и сега някой не яде, харесва много малко от тях, а на Ганчев ги яде почти всичките newsm78, без значение колко са гадни! newsm78

# 14
  • Мнения: 1 512
Новите стари пюрета с нов етикет и повечко модифицирано нишесте и може би вместо 3,4 Е-та.Давала съм само един път на Ганчев пюре и не бих повторила.

Глупости говорите. Е, все са на Ганчев и какво. Ама, като започнете неподготвени да се изказвате. Всичко що е българско е боклук  Tired

И какво се изказвам неподготвена Пълнолуние.Да не би да не съдържат пюретата на Ганчев 3 Е и модифицирано нишесте,а.Я обърни етикета и прочети по внимателно и тогава се изказвай.За новите незнам,въобще и не ги поглеждам.За информация взех на Ганчев бананово пюре което наподобяваше по вкус по скоро нишесте с аромат на банан отколкото бананово пюре.

Общи условия

Активация на акаунт