ОДЗ Зайчето Куики - София

  • 5 150
  • 29
  •   1
Отговори
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Моля да споделите мнение за въпросното ОДЗ...Рових и търсих доста, но не можах да събера необходимата ми информация  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 418
Да не би да сте от късметлиите,които са класирани тази събота?Знам само,че събират допълнително по 20 лева към заплатите на учителките да не напуснат.Градината ми е срещу блока и децата ги извеждат редовно.Мисля,че и персонала е добър.Нас не ни огря. Cry

# 2
  • Мнения: 545
Здравей, дъщеря ми ходи там на ясла от началото на септември. Класирахме се първи през февруари, просто имахме късмет. От одз-то съм доволна – базата не е лоша, чисто е, има хубав двор, наистина редовно ги извеждат. Като цяло си личи, че в градината има дисциплина. Учителките й са добри, разбрани. Тя свикна и сега ходи с желание. В групата са 17 деца, но реално винаги са по-малко. И тук боледуват, но не толерират особено да водиш сополиво хлапе – случвало ми се да се обадят, че не е добре и да ме карат да си я взема. Наистина събираме 20 лв членски внос всеки месец, тези пари отиват за базата и персонала, но не знам дали наистина сестрите получават бонуси.
Не знаех, че този месец е имало класиране. Адресът на сайта на дг е http://sitekreator.bg/odz50/index.html

# 3
  • Мнения: 418
Класиране има всяка седмица,просто миналата обявиха 4 места за 2007 набор и класираха 4 деца.

# 4
  • Мнения: 3 718
Анета, не от собствен опит, но имам приятелка, чиято дъщеря тази година "завърши" тази градина, тоест вече е ученичка. Много са доволни и приятелката ми и дъщеря и. Спонсорирани са от Нестле до колкото разбрах и директорката била много дейна и ангажирана.

# 5
  • Мнения: 1 217
ТАзи градина ми е фаворита.
Всеки ден минавам от там с детето и много ми се иска там да го приемат,но уви сме номер 50 и просто нямаме шанс.
Впечатление ми правят играчките на децата с които си играят на вънка,чистите прозорци,
има басейн,двора е поддържан чист.
Близо ми е до работата,но просто няма как да се доберем до там.

# 6
  • Мнения: 27
Моите лични впечатления са, че градината е набедена за елитна. Освен, ако под елитна не се разбира градина, в която се събират доста пари без дори да считат за необходимо да кажат за какво. Базата е стара. Може да е подновена за по-горните групи от родителите. В помещенията мирише на белина. Децата не бяха изведени навън нито един ден. Всички са любезни на пръв поглед, но не е добре много да се задават въпроси. А няма и смисъл. Аз имам база за сравнение между три градини вече и определено нещата не са в полза на 50 ОДЗ.

# 7
  • Мнения: 418
Моите лични впечатления са, че градината е набедена за елитна. Освен, ако под елитна не се разбира градина, в която се събират доста пари без дори да считат за необходимо да кажат за какво. Базата е стара. Може да е подновена за по-горните групи от родителите. В помещенията мирише на белина. Децата не бяха изведени навън нито един ден. Всички са любезни на пръв поглед, но не е добре много да се задават въпроси. А няма и смисъл. Аз имам база за сравнение между три градини вече и определено нещата не са в полза на 50 ОДЗ.
Кога не са били извеждани децата там?

# 8
  • Мнения: 7
Моите наблюдения също сочат, че не извеждат децата. Поне тези от първа група. Септември и октомври бяха толкова слънчеви - нито веднъж не ги изведоха.

# 9
  • Мнения: 545
Странно, че казвате, че не ги извеждат. Моята дъщеря е 1 яслена група и толоква дни, като я прибираме следобед,  я виждам на двора. А специално през семтември и октомври сутрин редовно ни казваха да не им слагаме пантофите,защото след закуска излизали на двора.аз работя в МОЛа и минавах чат-пат- в подходящо време винаги са били навън. Иначе е вярно ,че много често вътре миришена препарат - непрекъснато мият.Още наистина не са казали парите за какво отиват но ще има след седмица род. срещ и ще питам, освен това в определи дни може да се питат и представителите на настоятелството.

# 10
  • Мнения: 7
Ами аз живея на две крачки от въпросната градина и виждам, че децата от нашата група не ги извеждаха, питах госпожите, казаха, че няма да ги извеждат и така. Говоря за 1 група детска градина.
За разхода на парите питах 100 пъти и представителите на настоятелството, и персонала на градината, и кой ли не - никой не ми даде смислен отговор.
Ако успееш да изтръгнеш от някой някакъв отговор - пиши. Мен лично са ме обзели едни страшни и тъмни съмнения - не е за приказване. Laughing

# 11
  • Мнения: 27
Може да са извеждали децата от други групи, но  тези от първа група не. Когато ги взимах гледаха филмчета.  Да оставим това, че не е редно да те задължават да плащаш на касата на детската градина нещо различно от таксата. Има си други начини за родителски инициативи и подпомагане на дейността на градината.

# 12
  • Мнения: 418
Аз доколкото знам персонала е искал да напуска и затова се е стигнало до това решение.На който не му изнася да смени градината,има достатъчно чакащи.

# 13
  • Мнения: 27
Не ни изнасяше и сменихме градината. Далеч съм от мисълта да се оплаквам, исках просто дам информация. Може би трябва да се запитаме и защо персоналът напуска.

# 14
  • Мнения: 418
Персонала иска да напуска,защото колко мислиш им е заплатата?200 максимум 300 лева.

Общи условия

Активация на акаунт