Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 528
  • 466
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Добро утро

Не можах да се вредя на първа страница, но така или иначе, чакам МЦ до 2дни и кантара трябва да се размърда някъде около петък.

Тунинг  wavey

Кри - 1/1, пък се разписа на първа страница, айде разказвай им играта на тез твойте килограмчета  Hug


# 16
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Добро утро!
Дали ще се запиша на първа страница?
Днес правя 1 месец с режима! От утре влизам в трета!
Достигнах целта от калкулатора, а на мерки добре го докарах и съм доволна.
В трета по съвет на момичетата ще вкарам плод - 1 порция (в книгата видях, че се препоръчват ябълки, а аз обожавам!) и от време на време сирене/кашкавал по 40 гр.
Хубав ден!

# 17
  • Мнения: 2 425
Добро утрооо  Hug
Ха, отново честит рожден ден на baby_doll  Laughing
Туни, радвам се че си добре  Hug
Музичка  Hug защото чета  Wink
* Боби *, честита месечинка   bouquet
В МЦ съм от снощи, дано да тръгне вече кантара надолу  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 575
Добро утро, банда!

Четох на края на миналата тема, че някой нямаше доверие на млякото "верея".Не пишеше защо.Преди много време (когато открихме, че обезмаслените млека не са това, което са) бяхме пуснали писма с питане за съдържанието на мазнините в млеката до различните произмодители и единствено от "Верея" ни отговориха много коректно и доста изчерпателно, отвориха ни очите за много неща и от тогава само тяхното мляко ползвам!

Хубав ден и умната, много усмивки и дано новата тема е лека и от към килограми и към настроение! newsm53

# 19
  • Мнения: 663
Добро утро момичета и момче !!!!
вчера пак скитах из държавата ...като "отвързан пес"...
и вчера като се прибрах и стъпих на кантара ....а мислех тези дни да не му се качвам понеже ме почна МЦ-то ( и съм подпухнала) ...иииииии кантара ми показа 68,9кг ...малеееееее чак неможех да повярвам ....
момичета миналата година по това време бях 100кг ...сега вече показанията са "човешки" .... само мъъъъъничко да се поосвободя от бачкане и като ще се развихря по магазините за дрешки ...лелеееее как коледно ще вършея ....
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ ...много УСМИВКИ !!!!!!!!!!!

ПП.
ВЕЩИ ...моля те когато намериш време и ти се занимава с таблицата ..премести ме в ТРЕТА ФАЗА ( нооо !!! не към кърмачките  Joy) ...започнах трета фаза на 16.11.08  ... да намърдам и аз дупе в тази категория

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 08:28 от Цоци

# 20
  • Лом
  • Мнения: 235
добро утро и от мен,банда! въпреки ,че не пиша, зорко ви следя Joy

# 21
  • Мнения: 40
Добро утро, момичета и момче!!!  Hug   bouquet

Много време не съм писала, но ви чета редовно и си карам режима. Вече достигнах определените по калкулатора на Дюкан килограми 63, но сякаш ми се иска да се помъча да стана 60.
Ето и отчет от мен за 6 месеца дюканстване:  свалени килограми от 91кг. на 63кг.
                                                                                гръдна обиколка  от 105  на 90 см. кофти Embarassed
                                                                                                   талия от 89    на 75 см. супер  Joy
                                                                                                    ханш от 118  на 98 см. кеф  Laughing
                                                                                                 прасец от 40 на 36 см. не ще да се смалява лесно  ooooh!
                                                                                                 бицепс от 33 на 26 см.
Това е моя резултат, много съм доволна и щастлива от постигнатото. Радвам се, че ви намерих и бях с всички вас тези месеци. Не съм писала много, но съм чела всеки ден и опита на много от вас ме стимулираше и ми даваше сили да не се отказвам и да продължа напред. Обичам ви  Heart Eyes  Hug Прекрасни сте на снимките които видях от срещата. Бъдете все така добри и отзивчиви.  

Дано съм успяла да се впиша на първа страница, че бързо да стана 60 кг.  Joy

Пожелавам ви прекрасен ден с мнооооого минуси и усмивки!!! Hug    bouquet  Heart Eyes  

# 22
  • София
  • Мнения: 250
Добро утро, момичета и момче!  Hug
Домъкнах се на работа и като си отворих чантата и видях, че съм си забравила обяда. ЕГН-то си казва думата  Embarassed
Лек и отслабващ ден!  Hug

# 23
  • Мнения: 110
    Добро утро и от мен Банда Дюканска!
    Хайде още веднъж-ЧРД на БИЙБИ-ДОЛ!/КАТЕНЦЕ,излез от ъгъла на срама/
    По въпроса с калмацина-Аз също го вземам,но си взех само за 1 месец.Доколкото знам,калцийят се усвоява много по-добре и пълноценно с магнезий и цинк.Аз имах голеееми проблеми преди диетата с костите.С коксартроза бях.Миналата зима направо си влачех крака от болки,а ставата ми беше изхвръкнала в лявата страна на таза.До диетата не консумирах кой знае колко много млечни продукти,на и по време на нея-не съм злоупотребявала с тях-така,че 1 месец реших да пробвам с Калмацин.По принцип го дават да се взема поне 3 месеца и след това да се направи почивка и пак /ако има нужда/да се продължи.За сега се чувствам отлично,но не съм си пускала изследвания.Това е само мое мнение!
    Много целувки и прегръдки на ФИЛЮДКА,РИВЕЛКА,КОТЕ,ШУШИ,НЕЛСЪН,ФЕЕЛГООД,КРИ,СВЕТЛАТ,МАРЧЕЛА5,ТОНИТО,ВЕЩИ,СЛАВЕ,ГОРДА,СЛАБЕ,РОСЧО,САГИИИ/какво стана с теб,проблеми с баща си ли имаш пак?/МЕРИТО,МУЗИЧКА,БЛУМХЕН,ЛЕПИДОПТИРИЯ,ПИЛЕТО,ЛУЧИ и всичко останали

# 24
  • Мнения: 34
Добро утро банда на годината  wavey

Честит рожден ден на  Baby_doll   newsm38

Padme честити ти достигнати килограми и   newsm20 пред волята ти!

Искам да споделя нещо което много добре ми деиства за 00. Това е комбинатсиа от триците с мляко, и приклекналата поза при....в 00 за които прочетох тук и благодаря на тези дюканки (  smile3527 амнезия) които споделиха. При мен деиства по 2 пъти на ден а днес до сега 3 пъти  newsm09 .

Сутрин изпивам 200гр топла вода, сварявам млякото и докато се вари му слагам триците , подсладителя и канелата и веднага го махам от котлона. След като истине( 5 мин) го ям. След това изпивам още поне 300гр. топла вода и тичаммммм   smile3550 . А за позата в 00 слагам малко легенче под краката си и държа коленете един до друг  tooth .

Надявам се да съм Ви била полезна

Лек и много усмихнат ден.   bouquet

# 25
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Tази сутрин съм 89.2 килограма Simple Smile Кефа ми граничи с еуфория..

До "mama na krisi" - Разбира се, че можеш да свалиш под показанията на калкулатора.. Просто изчакай да ТИ мине "МЦ" Wink

До "svetlat" - Wink

До "aynur" -  bowuu

До "Цоци" -  smile3501 А по едно време мислеше да спираш с Диетата май.. видя ли? Казах ли ТИ, че можеш още  Peace

# 26
  • Мнения: 45
[b]Добро утро, момичета!
Днес изнадващо съм 82,6, а вчера бях 84кг. Странна работа, ама поне е в моя полза Simple Smile
Лек ден![/b]
Wink

# 27
  • Мнения: 137
Бандаааа, привет  Hug Hug Hug
Е, и втора страничка е нещо Crazy
Честито на всички, които празнуват днес и на патерица на тези от вчера   bouquet
Аз бързам да се поФаля...
От срещата си тръгнах с много настроение и нов стимул. Нямате си и идея с какъв хъс влизам в 5 протеинови. Така нужния "ритник" Laughing получих от Танчето. Евала на момичето  newsm20 newsm10 newsm51 . Толкова чар и воля, събрани в едно. Дано скоро мога и аз да ви се похваля и с минусче.
Лек ден и много минуси ви желая.

ПП. Туни, можеш само да съжаляваш, че не дойде... gydi

# 28
  • Мнения: 451
До "902630" - Не се учудвай.. и аз свалях така.. а май и доста от другите.. една седмица нищо.. и после 1-2 килограма за една нощ Simple Smile Нормално е.. даже го пише в книгата..

До "Горда" - Кой ТИ каза, че аз не съжалявам? То повече от това, няма на къде..

# 29
  • Мнения: 304
Здравейте сладури!!! Бързо сте започнали да запълвате новата тема. При мен нещата са в застой, но какво да се прави последните 5 килограма май са най-трудни. При третофазниците имаше ли го този момент едваааам, едваааам да свалят последните килограми. Просто направо губя търпение вече Sad
Живо се интересувам какво става с мърмотчето ехо къде сиииии..... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт