Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте! Косата ми е адски изтощена от боядисване, изсветляване и други процедури, като освен това много пада и бързо се омазнява. Препоръчаха ми MIOSOTIS с мед. Ако някой е ползвал тази маска нека сподели дали е доволен от нея, и съответно препоръча нещо може би по-ефикасно.Благодаря!
Цитирай

Там където е семейството ми

Здравейте! Косата ми е адски изтощена от боядисване, изсветляване и други процедури, като освен това много пада и бързо се омазнява. Препоръчаха ми MIOSOTIS с мед. Ако някой е ползвал тази маска нека сподели дали е доволен от нея, и съответно препоръча нещо може би по-ефикасно.Благодаря!

Аз ползвам MIOSOTIS със плацента и костен мозък и съм доволна от нея.
Цитирай

Sofia

И аз като Ивка ползвам Миосотис с плацента,много е добра,но трябва да се сменят маските,както и другата козметика.Слагам и ампули с плацента един път седмично.
Цитирай

София

Внимателно с продуктите, в които има мед. Възможно е да се окаже, че организмът е алергичен към него като продукт, използван за външно приложение, независимо от това, че си го хапваш без проблем.
Цитирай

София

Ползвала съм и двете маски на Миозотис, тази червената, мисля че беше с плацента е по-добрата. Наистина помага. Но се иска постоянство.
Цитирай

Sofia

И аз съм за Миозотис с костен мозък. Другата, която мога да ти препоръчам е на ЛОРЕАЛ - жълтата кутия.
Цитирай

на кой му пука, майна

Ползвам Миосотис червената-с костен мозък и плацента и съм много доволна.Допреди 5-6 месеца бях бяло-руса правех цвета само със супра и косата ми беше адски изтощена,но сега с тази маска....резултата е на лице newsm10
Цитирай
Момичета тази маска, за която пишете става ли за мазна коса. Искам да си взема маска за коса, но всичките са за суха Sad иначе съм с коса под раменете и я мия на два дена и определено и трябва някакво по силно подхранване от балсама. Някакви идеи.... Sad
Цитирай
Аз специално не съм ползвала нито маската с костен мозък и плацента, нито с мед, но когато последния път ходих на фризьор и фризьорката видя в какво състояние е косата ми, ми препоръча маската с мед. Купих си я, но ми направи впечатление, че не пише с мед, а с мел. Какво мислите по този въпрос???
Цитирай

Sf

Момичета,
Тези маски ги внасят и по закон са задължени да лепват етикетче с описания на продукта на български език. Съответно кой знае кой им ги печата, това е просто правописна грешка според мен. Аз от години ползвам червената маска с костния мозък и плацентата и не само че косата ми стана много жива и силна, ми взех и че поумнях от мозъка   35 35 Сега ползвам и тази с мед, като ги редувам неделя с готовата маска, другата неделя с бабиния зехтин  Peace

Имам гъста и къдрава коса, която напоследък трудно поддържам, че почна да пада, но благодарение на тези дЪве стъпки, косата ми щастливо се носи на главата ми Party
Цитирай
Здавей, crossamaia! Ще ми кажеш ли каква е тази маска със зехтина?
Цитирай

Sf

Здравей, кriss,

Разбира се, обикновена бабина рецепта - зехтин 4-5 суп. лъжици, 3-4 суп. лъжици обикновена хума /продават я по аптеките и в козметичните магазини/, един жълтък, понякога, когато ми се намира, изцеждам един лимон. Обърквам всичко това хуубаво, намокрям си косата и я намазвам с хомогенната /много ми харесва тая дума/ смес, после се увивам в шапка за баня, отгоре една кърпа. Стоя така около час, пия кафе през това време или чистя и след това я измивам 2 пъти с шампоан, накрая обливам с оцетена вода, за да се измие хубаво зехтинът, за да не ми е мазна косата в понеделник  Laughing
Подразбира се, че тази разкрасителна процедура я правя в неделя, за предпочитане да не те гледат всички вкъщи, че миришеш едновременно на омлет и шопска салата 35 35
Цитирай

In transit

Вчера фризьорката ми каза една маска за коса, каза, че подхранвала и стимулирала растежа на косъма. 1 с.л. зехтин, 1 ампула витамин А, 1 с.л. коняк ( за загряване)и 1 жълтък. С това се масажирали корените и се държи на галавата с шапчица поне 1-2 часа, на не много чиста и не много мазна коса.
Цитирай
Благодаря за маската!Но аз задължително след като си измия косата със шампоан си слагам друга маска или балсам защото не мога да я среша (много е суха). Та изполиването с оцет трябва да стане преди балсама, нали? И оцета (ябълков или винен?) трябва ли да го разреждам с вода?
Цитирай

Sf

Благодаря за маската!Но аз задължително след като си измия косата със шампоан си слагам друга маска или балсам защото не мога да я среша (много е суха). Та изполиването с оцет трябва да стане преди балсама, нали? И оцета (ябълков или винен?) трябва ли да го разреждам с вода?

ябълков е по-добре според мен. разреден с вода задължително!
и наистина накрая, след изплакването с оцет, може да си сложиш обикновена готова маска, за да си разресваш после косата спокойно!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора