КГБ = Клуб на Готините Баби - 51

  • 22 311
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 374
                        Привет ,момичета!И аз успях да се запиша в новата тема по обедно време! Laughing
                        Зиче,благодарим ти за коледното настроение,което лъха от темичката ни.Отново си в десятката  Peace въпреки изтърпяните болки и неприятности.Радвам се,че вече отминава и ти ще бъдеш най-веселата и хубава кума.Сигурни сме в това!
                        Яжке,тя ,снаха ти ,като остави един път детенцето и се усети колко по-лесно е да се развява без дете из града ще почне да ти го оставя и по цял ден.Още не е влязла в час и после ще имаш много радостни моменти с малката красавица.Освен това детето расте и ще почне само да идва при теб и няма как да го спрат.Ето ги и моите,не мога да се наспя сутрин защото почва звънене още от 7 часа. Laughing
                        Жабче,как да не се усети  Laughing чак в Бургас та това беше извънредно земетресение.Пък и изпревари всички други земетръси. Laughing Поздрави на Краско от нас.  bouquet
                        Тайне,и аз стискам палци да спечелиш колата! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 529

Ние пообиколихме с Вели почти на бегом квартала,че сега е на вълна ходене и пресичане на светофара и като светне зелено тича и вика все едно ще превземаме някой град.Временцето е приятно.Дидиа какви подаръци получи Мими?Можеш ли да снимаш твои плетива,защото си добра плетачка? Hug

# 17
  • Мнения: 7 374
                    Шпунц,аз скоро не съм плела,но ако те интересува мога да ровна из нета и да ти изпратя линкове за бебешки плетива.В Пикасата има много,а ако влезеш в плетаческата тема и поискаш инфо ще те затрупат с линкове.Аз си избирам и си ги принтя ,така,че ги събирам в папки.За съжаление време не ми остава. Sad За нашите бебоци прабабите бяха изпонаплели какво ли не,та сега намерих разни джиджавки дори не обличани и ги подарих на една приятелка за бебето й.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 529
Аз съм разглеждала библиотеката в плетаческия многократно.Тя майка ми плете аз съм с кунки в г....ки.На Вели е уплела доста неща,някои също не обличани. GrinningТя Оля не е голям фен на плетените неща...

# 19
  • Мнения: 77
Направихме си гимнастиката, пихме по един чай и обсъдихме как да отбележим по интересно Никулден и Коледните празници. Възложиха ми да намеря в Интернет, нещо кратко за св.Николай и за празнуването в различни крайща на страната. Малко като си дремна и ще потърся, докато не са се прибрали момчетата, че от тях сядане пред компа няма!
Снощи едва изчакаха вечерята, за да украсяват елхата и детската стая с гирлянди и лампички! Днес купих още едни мигащи лампички и дядо им ги сложи по прозореца на дневната, така че да се виждат от улицата, не мога да си представя с какви викове ще нахлуят в къщи, радвайки се на новата украса! То ще са емоции до тавана!
Приятна почивка!




                 Animal Tropical Fish newsm60 Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover santa2  madnoel Close-mas:

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 17:47 от Танита60

# 20
  • Мнения: 263
Привет дружки! Честита ни нова темичка - запис и от мен! Благодаря ти Зиче, въпреки болките със зъба си намерила време. Дано по скоро ти отшуми проблема.
Жабче, честито на теб весели очи - имаш си вече другарче за празниците. И предупреждавай за земетресенията... Joy да вземем мерки!
Танитке, представих си чак как се радват децата, то и ние като големи се радваме и изживяваме тези моменти. Спомням си като дете аз как съм се радвала  на подаръците за Нова година - неповторими и незабравими изживявания!
Аз отивам да си видя уроците, после пак ще ви чета.


# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добре ви е разлюшкало , ма се стЕгайте , че тая вечер от Доби ще е секситръса.  Joy

Танче , то Краси снощи като видя мигащата ни къща се израдва , та децата ли няма да са във възторг.  Hug
Хубаво е да си създадем настроение ние самите. Peace

Шпунц , ти сега се учи да плетеш на момата.  Heart Eyes Преди Фатах иглите , ма са нещо нерви нЕАм.  Crazy

Дидка , Фурийка поздрави на фенчовците.  Hug
А на Васко специални. Ракийката се отвори и дедко си я пийва сладко. Laughing
ГолЕм елексир била.  Peace
Другата седмица ще дойде реда и на Мими на елексира.   bouquet

Дадох отчета за днес.  Grinning

# 22
  • Мнения: 7 374
                     Имах предвид такива търлъчета!
http://picasaweb.google.bg/bebel343/REVISTASAPATINHOSSEMCAPA#
http://picasaweb.google.bg/dra.picosalonso/REVISTADEESCARPINES#
http://picasaweb.google.bg/dra.picosalonso/ESCARPINESDEBEBE#

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 16:00 от Didia

# 23
  • Мнения: 1 558
Добиии- пиши като пристигне милото - ако ти даде мъзможност де Joy Joy Joy

Ще пиша, как няма да пиша  Wink
То че ще сме заети - заети ще сме   Joy
първо ще изпратим майсторите от къщи, ще оберем паяжините...и после...

Момичета, още малко остана...и ще си го посрещна

# 24
  • София
  • Мнения: 1 529
 Доби дано е по скоро,времето накрая най бавно минава.Радвам се за теб. Hug
 Дидиа благодаря ти,пратих линковете на Оля да принти каквои харесва и да носи на баба си да плете. Аз в някой друг живот.... Laughing Blush Blush Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
 Жабче друго си е в къща и да е украсена отвън.
Догодина здраве и живот ,като стане обитаемо в Богров имаме една елха грамадна,садена аз като съм била на 8 годи и ще я украсим.

# 25
  • Мнения: 7 374
                       Шпунц,ще намеря и други,ама сега не съм у нас. Laughing Пък и всичко да си върви по реда ще помагаме и ние с плетките!За сега леко бременеене на Олето и леко раждане,когато му дойде времето ,пък после ще киприм госпожицата. Peace
                        Жабче,ама ти освен мъжа и къщата разкраси  Laughing Браво бе , оправна булка! Laughing Мойто фенче връща поздравите на твоито. Laughing Въпреки,че го натискам сега за една седмица да оправим хола и той все ми се оправдава,че не се чувства добре.Нищо му няма,ама бил отпаднал и изтощен.Аз вече взех да се притеснявам откакто почина свекъра той все не е добре ,а преди никога не се е оплаквал от нищо.И кръвното му е ниско,а от години не е било така. Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 1 738
    Майстора цял ден не ми се обади и дори не си вдигна телефона,когато аз му звънях.Пак ме излъга.
    А снахата каза,че друг път няма да се наложи да пазя Вики.Нали затова си останах-казвам.А тя- останала си за да си стоиш в къщи.
    Защо ми стана много болно-дали от критическата съм по-чувствителна.Вие бихте ли се засегнали?

# 27
  • Мнения: 23
Яжке, не страдай ти от нейното невъзпитание и грубиянщина. Дори и да е така , не е този начина за казване!

# 28
  • Мнения: 3 036
Привет от мене момичета,
Вече наистина коледно е настроението и така приповдигнато.
Аз ходя на работа и като децата броя дните до ваканцията.
Чакайте да се включа и аз с едно коледно поздравление:
http://www.vbox7.com/play:85b5b393
  love001 newsm51
за всички

# 29
  • Мнения: 4

Зиче браво за новата темичка.
Дори и с болки пак мислиш за нас.
Само хубави неща да споделя ми.

Общи условия

Активация на акаунт