Отчаяна съм - вагинален сърбеж

  • 2 485
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте на всички,преди време бях пуснала тема за същия проблем,а именно вагинален сърбеж,който е само по външните полови органи и отива към венериня хълм и е от 2-3 месеца.Получих съвети и всички изпълних:нося вече само памучно бельо,което пера на ръка,не използвам никакви интимни гелове,дори и душ гела го спрях,сега се къпя само със сапун бебе и то само тялото,ползвахме ароматизирана тоалетна хартия-минах на обикновенна,ползваме само презарвативи.Хигиената ми е стриктна-сутрин-вечер и пак този сърбеж.....Ходих на гинеколког,имах микоплазма,лекувахме се аз и мъжът ми.При повторен преглед-нямаме и двамата микоплазма,от вагиналния секрет-нямам гъбички,нямам абсолютно никакво възпаление.Дадоха ни най-нарая зелена светлина да си правим бебенце,обаче аз толкова се притеснявам от този сърбеж,че не давам на мъжът ми да ме пипне без презарватив,да не го пипне и него.Сега си правя бани със смрадлика със сода-няма ефект,казаха ми калиев перманганат и вода и това ще пробвам,но се съмнявам да помогне.Просто се отчаях,как може да съм здрава,а да ме сърби и то само външно?Да поясня,че си изследвах и кръвната захар и там всичко е ОК.
 Някой в подобно положение да е бил,да ми даде съвет,защото се притеснявам ако забременея да не стане някоя беля,имам вече един аборт поради лекарска грешка,неискам да ми се случва отново.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 923
Да не е от нерви тоя сърбеж newsm78
Като ти казват че нищо ти няма УСПОКОЙ СЕ
 Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 5 548
Отиди на кожен специалист... Може да е атопичен дерматит или нещо подобно... Считам, че не е заразно, защото ако беше, досега мъжа ти също да го е пипнал (все пак дори и с презерватив има допир с твоята кожа...) В този смисъл, струва ми се, че това не е проблем за бебеправенето. И все пак - отиди на кожен лекар!

Общи условия

Активация на акаунт