Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Представяте ли си!!!!!!!!! Днес в кв.Белите брези, където тази кухня доставя в магазин Буратино, останаха с пръст в устата всички майки с бебета, дошли да си вземат предплатената храна!!! Shocked Никой от представителите на тази кухня не се появи с храната за деня!!! Не отговарят на никой от телефоните си и ......................... направо нямам думи!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Цитирай

София

Не ме учудва, доста негативи се изписаха за тази кухня  newsm11
Цитирай

София

Гадна работа, ама пък чак да пускаш 4 пъти една тема. Я кола се е скапала, я нещо друго се е случило, все ще забъркате нещо, няма да останат гладни децата...
Цитирай

Едва ли ги е пуснала нарочно 4 бр.  Laughing

За кухнята - всичко се случва, хора сме, не е фатално, ще сготвите нещо (аз пък никога не съм записвала на кухня), но въпросът е в некоректното отношение към клиентите, няма да им стане нищо, ако вдигнат телефона и се извинят ...
Цитирай

София

Ами те не са много по телефонните обаждания от тази кухня. Аз съм се записвала на два пъти преди време - точно в Буратино в Белите брези. Но детето не я харесваше. Когато съм намирала люспи от лук и почти сурови и хрупкащи зеленчуци  - лук, картофи, моркови и др. след много упорито звънене със успявала да се свържа за да се оплача с цел да обърнат внимание и да контролират храната. Не, че е имало ефект ...
Цитирай

Варна

Много неприятно Rolling Eyes. Няма ли къде да пуснете оплакване ? Освен във форума разбира се  Crazy.
Цитирай

Не знам как имате доверие на тази кухня. Аз си предплатих за цяла седмица, взех само един път, храната беше отвратителна. Дано успеете да защитите правата си.
Цитирай

София

И в квартал Света Троица вчера нямахме храна,а най-лошото е, че казаха че и днес най-вероятно няма да има храна.И никой нищо не ти казва.Вчера ходих 4 пъти да проверявам и нищо.Казаха само че е станал някакъв инцидент и това ел Ще видим днес дали ще има храна.
Цитирай

София

Е днес поне имаше храна, но никой не ти казва защо вчера нямаше.
Цитирай

Някъде там...

Вчера и ние останахме без храна - в кв. Лагера. Днес също никой не обясни какво е станало. Сигурно са имали проблем. Дано не случва повече.
Цитирай

София

Миналата седмица пък им бяха откраднали буса, с който разнасят храната и в кв."Гоце Делчев" останахме с пръст в устата.
От тази седмица пък вече не доставят, защото детския магазин го закриха и се ориентирах към друга кухня и не съжалявам  Peace.
От "Джуниър" повече няма да взимам, дори и вкъщи да ми я носят  Naughty.
Цитирай

Сърбала съм им попарата /преди 2 г/ ooooh!
Лошо - не са се променили  Confused
Цитирай

Ние,от кв.Левски също останахме вчера без храна.Жената от пункта звънеше постоянно ту на шофьора,ту на кухнята-майка.Никой не си вдигаше телефона.Днес ми дадоха обяснение,че им откраднали колата.Така като гледам и друг път са го правили,нещо мамят.
Цитирай
Наистина всичко се случва...,но трябва да си коректен към клиентите си!Най-малко  е трябвало да уведомят пунктовете , че има някакъв проблем.Все пак хора сме и всеки би разбрал...
Аз сега съм в процес на проучване, коя кухня да избера са моето бебче.Около нас няма пунктове и за това ще трябва да се ориентирам към тези, които предлагат доставка...  Thinking
Цитирай

София

Аз бях при конкуренцията им, но дори в най-големите ледове и снегове съм имала храна, винаги съм получавала информация за това, което ме интересува, и винаги са ми реагирали адекватно, дори и в последния момент.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.