Възпитан начин да разкараш една жена

  • 6 542
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Кажете ми моля, кой според вас е най-успешния и категоричен, но в същото време задължително безболезнен, възпитан, културен и кавалерски начин един мъж да каже на една жена "Махай се от главата ми... не искам да те видя никога повече нито на този нито на онзи свят..."
Искам ей нещо такова долу-горе да кажа, но така да го кажа, че хем да подейства веднага и категорично, хем тая жена когато я срещна след 10 г. примерно да си каже - "Какъв възпитан и културен мъж съм познавала. Истински кавалер. Възхищавам му се".
Може ли според вас да стане тоя номер, защото ми изглежда малко като поговорката "хем вълка сит хем агнето цяло" което идва да подскаже, че е почти невъзможно. Но знам че вие тук сте от стара коза яре и много неща сте видяли и може да ми дадете добър съвет. Освен това сте от другата страна на барикадата и ги знаете тия работи как стават.

# 1
  • Мнения: 589
Не е "хем вълкът сит,хем агнето цяло"...По-скоро е "хем оная работа до края,хем душата в рая"
  Като не искаш да я виждаш "нито на този,нито на онзи свят",за къв чеп ти е притрябвало след десет години разкараната да си каже "малиии,къв жентълмен ме е разкарал,тц,тц,тц..." newsm78

# 2
  • Мнения: X
Кажи й, че си гей.

# 3
  • Мнения: 3 447
Или тракторист.

# 4
  • Мнения: 2 478
Аз понеже съм от млада коза яре и не ги разбирам тези работи.Как така искаш да и кажеш "Махай се от главата ми... не искам да те видя никога повече нито на този нито на онзи свят...",а после искаш да е възпитано,културно и т.н.
Ами няма начин.Немеренията ти винаги ще прозират под проформата  Wink
А пък ако тя не е идеално глупава,никога не би си помислила "Какъв възпитан и културен мъж съм познавала. Истински кавалер."
дори и след 30 години Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Кажи й, че си влюбен, или имаш сериозна връзка, или ако не - че си хлътнал по някоя жена и мислите ти са заети с нея, не можеш да харесаш друга и т.н.

В никакъв начин не излизай с номера, който жените пускат на мъжете "Не си мой тип", "Харесвам по-еди какви си".

# 6
  • Мнения: 212
Не е "хем вълкът сит,хем агнето цяло"...По-скоро е "хем оная работа до края,хем душата в рая"
  Като не искаш да я виждаш "нито на този,нито на онзи свят",за къв чеп ти е притрябвало след десет години разкараната да си каже "малиии,къв жентълмен ме е разкарал,тц,тц,тц..." newsm78

Е как за какъв чеп ми е притрябвало - човек никога не знае след 10 години дали няма пак да опре за нещо до този човек на който е бил шута някога. Я услуга, я нещо друго може да ми притрябва. Човек не трябва да гори мостовете след себе си. Никога не знаеш дали няма да ти се наложи да минеш по един и същ мост два пъти.

# 7
  • Мнения: 1 310
Аха, след старите моми сега ще се разкарваме. Crazy
Мога да споделя от моя опит. Преди много години, когато бях студентка, харесвах един мъж. Открито си се сваляхме. Но той се колебаеше между мен и друго момиче. Все пак направи своя избор /не в моя полза Sad/ и един ден дойде у дома с букет цветя и ми обясни в прав текст за решението си. Много плаках. Cry Но сега ми е един от най-добрите приятели.  Hug GrinningПросто като премина болката, оцених жеста му.

# 8
  • Мнения: 919
Няма такъв начин според мен. Wink
Хем да я разкараш,хем като я срещнеш след 10 години, тя да си каже "Какъв възпитан и културен мъж съм познавала. Истински кавалер. Възхищавам му се".
 Laughing

# 9
  • Мнения: 5 647
Бъде искрен към нея. Един ден може и да го оцени.

# 10
  • Мнения: 502
    Колкото и да се заблуждава,мацката накрая ще прозре истината. Просто изчакай.

# 11
  • Мнения: 5 370
Признай си ся, Борисе, кой бял мерцедес те преследва в живота.....напоследък?
Има нещо гнило в Дания, не е току-така това въпросче.
По темата - кажи и - "Искам от тебе 3 деца, мила, с разлика най-много от по годинка помежду им". Whistling

# 12
  • Мнения: 5 647

По темата - кажи и - "Искам от тебе 3 деца, мила, с разлика най-много от по годинка помежду им". Whistling

О, това си е нож с две остриета. Я си представи, че точно това чака. Ще се почувства поласкана от вниманието и няма да има отърване.

# 13
  • Мнения: 212
Добре де. Не може да няма начин един мъж да разкара една жена така че тя да остане изключително доволна и щастлива от този факт и в същото време изобщо да не й хрумне да тръгне да му отмъщава и като се сети за него да се сеща с умиление и благодарност...
Вас например като са ви били шута стари гаждета или бившите ви мъже как са го правили - по някакъв дебелашки начин или културно и възпитано по кавалерски начин така че да ви е мило и драго винаги като си спомняте за тях...

# 14
  • Мнения: X
Много зависи от жената. Ако е от онзи тип заявеяни оптимистки, които като ги плюеш си мислят, че дъжд вали, каквото и да й кажеш, под формата на сложно-съставно изречение с поне 3-4 подчинени и неизяснен подлог, има шанс да ти повярва, че си воден от най-благородни и рицарски чувства.
Ако ли пък е от ония мнителни персони, които подозират, че зад всеки ъгъл ги дебне някой мръсник, готов да разбие сърцето им, дори и по-възможно най-мекия и елегантен начин да се измъкнеш, пак ще те намрази за цял живот и ще разкаже за поука на всичките си приятелки какво долно копеле си и как си я унижил.
А има и вариант на нея в момента изобщо да не й пука дали ще я разкараш или не, щото примерно за нея е важен олимпийският принцип, пък инак, кото дойди за сакара.

Общи условия

Активация на акаунт