Различни памперси на Pampers

  • 3 079
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 243
Не знам дали тези с ластика са нови, но ако е така пакетите са много смесени. Дори и тези със знака на Уницеф има и от двата вида - с ластик и без. Единственият начин да ги познаеш е да погледнеш през бялата лента и да видиш шарката на самия памперс - ако са зелените листа с пеперудката значи нямат ластик, ако имат барабанчета и облъчета значи имат ластик. На опаковката с нищо не е отбелязана разликата. Единствено пелените, които са турско производство на Памперс (пише Прима на тях) имат една гъсеничка на пакета отвън, по която можеш да познаеш, че са с ластик  Peace

# 16
  • Мнения: 439
единствено се различават по това дали са с облачета(с ластик) или от другите(не си спомням как изглеждаха),това се вижда от страни където има бяла лента

# 17
  • Мнения: 32
много благодаря за последните обяснения, утре отивам на "лов" за памперси с ластик  Laughing

# 18
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами изобщо не знам как може да са омешани, като преди няколко месеца от Билла купих с ластици, а следващите пъти без. Съответно последния път беше с Уницеф и БЕЗ ластици. Аз съм чувала, че са различно производство, но освен да погледнете на пакетите, че сега имам един турски пакет.

# 19
  • Мнения: 15 379
Ами изобщо не знам как може да са омешани, като преди няколко месеца от Билла купих с ластици, а следващите пъти без. Съответно последния път беше с Уницеф и БЕЗ ластици. Аз съм чувала, че са различно производство, но освен да погледнете на пакетите, че сега имам един турски пакет.
Миналата година имаше полска партида на памперси с ластик, която обаче не е била предназначена за нашия пазар и затова много бързо свършиха. Сегашните партиди с ластик са произведени в Турция, както и партидите без ластик, като много се надявам тази старовремска кройка (имам предвид безластичната пелена) да остане в историята и вече да внасят само памперси с ластици.

# 20
  • Мнения: 339
А за кой точно модел на памперс говорите, за Актив Фит или ...? Тук ( Австрия) също съм попадала на такива без ластици на листенца и с ластици на облачета, но модела е Бейби драй в България така и не видях такива и съответно сменях марката. Скоро пробвах тук тези Актив Фит и съм адски доволна -  ултра тънки , с ластици, а при крачетата са някак по дълбоки и ако дълго време не е сменян памперса увисва , а не се залепя за дупето и така не се подсича, освен това не са пропускали до сега,  но се чудя как са в България  newsm78 Взе да ми писва да си нося от тук памперси.

Общи условия

Активация на акаунт