Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 дек. 2008, 20:33 ч.

Въпрос за глистите

• 5 924
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пристанището на шейсетте кораба.
Намерих няколко теми тук, но не беше писано скоро в тях затова пускам нова
И ето по същество дъщеря ми започна да   се оплаква че я боли коремчето има спазми и си чеши  слабините. Отидох ме на лекар и това за което се усъмниха е глисти/ по миналата седмица и вземаха секрети в градината и бяха отрицателни/ докторката ни изписа един пробиотик и  Zentel, които изпихме още вечерта една опаковка т. с две таблетки.
 Детето не се оправя казва че я боли стомаха и пак има спазми в четвъртък сме да и вземем секрети и тогава пак ще ходим на лекар
Притеснена съм  сега пак има спазми, какво да правя Sad
Тук четох за сурови тиквени семки утре ще и купя такива
Посъветвайте ме какво да правя,  да водя ли детето на някакъв  друг специалист?

# 1
Честно казано аз до колкото помня симптомите на глистите са неспокоен сън,скърцане със зъби, сърбежи около ануса.
Най-добре да отидете на доктор, нека й вземат намазка от дупето сутрин, без да й е правен тоалет /лепят едно тиксо/.Глистите, ако има такива излизали нощно време да си снасят яйцата, и ако има те ще се полепят по стъкълцето.Би трябвало да й вземат проба и от акото за изследване.
Ако имате глисти, по време и известен период след лечението трябва стриктна хигиена, за да не се зарази повторно малката, и задължително контролен преглед Peace.
Заведи я и при личната да видиш тя какво ще каже за тези симптоми.

Успех ви желая и не се притеснявай толкова.Да оздравявате бързо Peace!

# 2
  • София
На малката ми дъщеря и откриха глисти при профилактично изследване преди тръгването на градина есента.Не се е оплаквала от нищо-нито я болеше коремче,нито спи неспокойно,да не кажа че спи като пън,нито нищо.Дойде ми като гръм от ясно небе.Пи три дни едни хапченца,не помня какви и на четвъртия ден и направихме изследване-беше чиста.
Странно ми е това как така изследванията и са отрицателни,пък се съмнявате за глисти.

# 3
Благодаря ви момичета за отговорите и успокоителните думи
Днес се оказа че  детето няма глисти, но спазмите продължават Sad
Утре пак сме на изследвания   с  бариева каша, нови изследвания  за бактерии в акото и така.

# 4
Ако на някой детенце са му правили такова изследване  с бариева каша и ако случайно попадне на тази тема нека да сподели какво са правели, детето как е понесло, абе нещо да сподели  Praynig

# 5
Синът ми от малък има "нермен стомах".Когато се притесни от нещо веднага го заболява.Точно като спазми.Като му дам но-шпа му минава.Не съм правила изследвания, макар, че всеки път си мисля за апендицит newsm78, но за сега сме така.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт