Въпрос за глистите

  • 7 391
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Намерих няколко теми тук, но не беше писано скоро в тях затова пускам нова
И ето по същество дъщеря ми започна да   се оплаква че я боли коремчето има спазми и си чеши  слабините. Отидох ме на лекар и това за което се усъмниха е глисти/ по миналата седмица и вземаха секрети в градината и бяха отрицателни/ докторката ни изписа един пробиотик и  Zentel, които изпихме още вечерта една опаковка т. с две таблетки.
 Детето не се оправя казва че я боли стомаха и пак има спазми в четвъртък сме да и вземем секрети и тогава пак ще ходим на лекар
Притеснена съм  сега пак има спазми, какво да правя Sad
Тук четох за сурови тиквени семки утре ще и купя такива
Посъветвайте ме какво да правя,  да водя ли детето на някакъв  друг специалист?

# 1
  • Мнения: 502
Честно казано аз до колкото помня симптомите на глистите са неспокоен сън,скърцане със зъби, сърбежи около ануса.
Най-добре да отидете на доктор, нека й вземат намазка от дупето сутрин, без да й е правен тоалет /лепят едно тиксо/.Глистите, ако има такива излизали нощно време да си снасят яйцата, и ако има те ще се полепят по стъкълцето.Би трябвало да й вземат проба и от акото за изследване.
Ако имате глисти, по време и известен период след лечението трябва стриктна хигиена, за да не се зарази повторно малката, и задължително контролен преглед Peace.
Заведи я и при личната да видиш тя какво ще каже за тези симптоми.

Успех ви желая и не се притеснявай толкова.Да оздравявате бързо Peace!

# 2
  • София
  • Мнения: 9 848
На малката ми дъщеря и откриха глисти при профилактично изследване преди тръгването на градина есента.Не се е оплаквала от нищо-нито я болеше коремче,нито спи неспокойно,да не кажа че спи като пън,нито нищо.Дойде ми като гръм от ясно небе.Пи три дни едни хапченца,не помня какви и на четвъртия ден и направихме изследване-беше чиста.
Странно ми е това как така изследванията и са отрицателни,пък се съмнявате за глисти.

# 3
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Благодаря ви момичета за отговорите и успокоителните думи
Днес се оказа че  детето няма глисти, но спазмите продължават Sad
Утре пак сме на изследвания   с  бариева каша, нови изследвания  за бактерии в акото и така.

# 4
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Ако на някой детенце са му правили такова изследване  с бариева каша и ако случайно попадне на тази тема нека да сподели какво са правели, детето как е понесло, абе нещо да сподели  Praynig

# 5
  • Мнения: 835
Синът ми от малък има "нермен стомах".Когато се притесни от нещо веднага го заболява.Точно като спазми.Като му дам но-шпа му минава.Не съм правила изследвания, макар, че всеки път си мисля за апендицит newsm78, но за сега сме така.

Общи условия

Активация на акаунт