кога дадохте за първи път шоколад на децата си

  • 6 626
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 695
На 2 г. и 1 м. и не съм давала шоколад, освен в едни бисквити веднъж.
Колкото по-късно, толкова по-добре.  Peace
За сметка на това обича да хапва плодове.  Laughing

# 76
  • Мнения: 1 981
Дадох му наскоро само да опита, защото не успях да се скрия от него! Но в никакъв случай не мисля да му давам да яде системно още дълго време! Ще навакса, предвид родителите му какви са шоколадомани! Laughing

# 77
  • Мнения: 2 478
Днес.Дадох му мноогоо малко парченце,защото си затисна пръстчетата на едно чекмедже и плака много.Но след шоколада млъкна.
По принцип съм противник на шоколада и производните му и няма причина да го давам на детето си.Нищо няма да изгуби ако не яде шоколадови продукти още известно време.

# 78
  • Мнения: 337
След годинка. Давам й Милкинис и понякога яйце Киндер, много рядко ги дояжда, но в редки случай иска още.

П.П. Като една много добра майка гледам да изям де що шоколад има, за да не се изкушава детето..... а то постоянно има....много.

# 79
  • Мнения: 9 973
след годинка-милкинис,киндер.Носи му само чичо му,ние не купуваме още шоколад

# 80
  • Мнения: 5 393
П.П. Като една много добра майка гледам да изям де що шоколад има, за да не се изкушава детето..... а то постоянно има....много.

И аз бях същата добра майка Joy  В началото казвах на хората да не носят шоколад за детето като идват на гости, но по едно време си казах" Защо пък не- нека си носят хората, нали няма да останат да видят кой всъщност ще го изяде" Sunglasses Laughing

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 270
Преди няколко седмици и дадохме щоколадово яйце и доста го хареса, сега получва много често шоколадови яйца, но хапва по малко като я забаламосваме с играчката повече.Принципно съм много против захарни изделия да се ядат от деца пък и не само, но напоследък поотпуснах края, не смятам да бъда и прекалено педантична...Според мен всичко е ОК , когато е в умерени граници... Wink

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На синът ми след 2г,а на малката на 1г 6м

# 83
  • Мнения: 4 292
След годинка и половина някъде, но само колкото да опита. Не му харесваше в началото.

# 84
  • София
  • Мнения: 57
Някъде около година, ама беше голяма глупост. Едно време тенденцията беше да почнеш да си захранваш бебето със всякакви алергени възможно най-рано. Така казваха докторите и аз така правех...Сега не бих дала шоколад на дете под 2г.

Общи условия

Активация на акаунт