кога дадохте за първи път шоколад на децата си

  • 6 625
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
интересно ми е ,защото мъжлето ми  иска да му даваме вече,но на мен ми се струва че му е рано

# 1
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И според мен е рано....аз още не съм давала

# 2
  • Мнения: 145
ами да ти кажа то детето ако си е алергично ще се обрине от шоколада и на 3 г. ако му дадеш, така че единственият начин да разбереш е да ми дадеш но една две трохички първо после повече като захранване и да не прекаляваш е най  важно после

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Дадох му да опита на 1 год. и 2 мес. защото тръгна на ясла и ме предупредиха, че за рождени дни се носят торти и е добре да знаят дали е алергичен и да го отделят от децата в такива случаи.Иначе в къщи започнах да му двам от няма и месец.До сега когато някой му донесеше нещо шоколадово го изяждах аз. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 165
Наскоро дадох на моя син шоколадов пудинг, ле ле- подивя! беше толкова нервен, че не успя да заспи до вечерта. Мисля, че ви е рано. Нищо полезно няма в шоколада.

# 5
  • Мнения: 512
След навършването на 1 годинка!

# 6
  • Мнения: 4 496
Шоколад дадох около 1 година. Всъщност не го дадох аз, а баба му... Crossing Arms Tired

# 7
  • Мнения: 5 940
Няма с какво да го ощетите, ако не му дадете. Дадох преди месец-два, всъщност не аз, но както и да е. Резултатът е, че вече е ял и го разпознава.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз още не съм му давала. Не виждам с какво ще му бъде полезен.

# 9
  • Мнения: 11 003
Досега не съм давала и ако зависи от мен, още дълго време няма да й дам.

# 10
  • Мнения: 2 960
На дъщеря ми след 3 годинки ,на малкия още не съм давала.Мисля и на него след 3 г.

# 11
  • Мнения: 249
На голямата ми дъщеря дадох малко преди гоинка. Сега с малакта определено няма да бързам толкова.

# 12
  • Мнения: 307
На сина ми му дадох да опита шоколад на около 2 г. и нещо (сега е на 2г. и 5м.) и вече няма спиране. А на дъщеря ми , която е вече на 14 г. си спомням че започнахме да даваме шоколад доста по-рано - може би на годинка е била.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
след годинката

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
След 2г.

Общи условия

Активация на акаунт