За първа година в детската градина, Дядо Коледа с шейна ще мине! - 14 част

  • 13 265
  • 302
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 259
Ето линкове към предишните теми "За първа година в детската градина!": 1 част, 2 част, 3 част, 4 част, 5 част, 6 част, 7 част, 8 част, 9 част, 10 част, 11 част, 12 част и 13 част.

А ето и линк към списъка кой в коя градина е приет: Списък.

# 1
  • Мнения: 1 949
Пу първа!

Мерси, Красавице!   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 240
Хайде и аз тука, благодаря ти Спяща красавица.   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 326
Благодаря за новата тема, Спяща красавице      bouquet

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 13:36 от Fair Lady

# 4
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Запис и от мен,Спяща красавице  smile3501!
Вчера събираха по 7,50лв.за коледен подарък,като в тези пари влиза и куклен театър май и снимка newsm78

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
След като Жени изкара два месеца / октомври и ноември / без нито едно отсъствие от детската градина днес е със сериозен астматичен пристъп и се гледаме у дома. Дано до утре дишането и да се нормализира.

# 6
  • Мнения: 1 666
И аз на опашката  Whistling...

Само дето моят син пак си е вкъщи. Сополив ми е и го оставих да видим какво ще е този път (дано да е само сополи).
Леко избеснявам вече по повод сополите, де, но това е тема на друг разговор. Миналата седмица нали го пуснах да ходи на градина в четвъртък и петък след едномесечно отсъствие.... та в петък ми се връща и ми разправя " а пък Николай знаеш ли какви сополи има?!".... ами, без коментар....

# 7
  • Мнения: 673
 15
  Ние продължаваме да си боледуваме, но да не ви изпускам от поглед...

# 8
  • Мнения: 702
Хайде и аз в нова тема  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 219
Хайде и аз тука, хубавице, мерси, че пусна темата, а заглавието е много хубаво и празнично  bouquet

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
И аз тук Peace

# 11
  • Мнения: 1 187
То къде без мен! Днес купих подаръка за ДГ - пушка (поредната), но този път я избрах така, че да няма пострадали след това - без никакви части към нея. Още не знам кога ще е тържеството, нали сме си вкъщи, но утре ще се обадя да попитам.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 020
Тъй като Аурора пише за подаръка за Коледа, искам да попитам как ще са при вас тържествата? Всеки родител ще купува подарък за детето си или ще събирате пари и ще купувате еднакви подаръци за всички дечица? В нашата детска градина все още не сме обсъждали този въпрос или аз съм го пропуснала, защото Мартин тази седмица си е вкъщи, защото има хрема.

# 13
  • Мнения: 929
Докато се усетя и нова тема, а аз си търся 13стата. Айде че при нас няма нищо ново.

# 14
  • Мнения: 1 807
хоп-цоп  Grinning
При нас всеки ще купува подарък за детето си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт