Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2008, 16:45 ч.

бисквитки

• 1 355
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да ви попитам може ли да давам на бебка бисквитки при положение че нямаме още зъбки. Днес и купих едни на плазмон да и дам ли чудя се  Thinking те май бързо се топят в устата  newsm78

# 1
А безглутенови ли са бисквитките? Ако не си захранила с глутен, не давай, а и за къде бързаш толкова с бисквитите, ако е да си чеше венците има гризалки или дебел морков сложен за малко в камерата на хладилник.

# 2
Ако са безглутеновите на Плазмон, да знаеш че са отвратително сладки.

# 3
  • Sofia
Може спокойно да и даваш. Не и трябват зъби. Те ги лигавят и ги разтопяват. Само имай предвид че голямо мазане пада  Laughing Аз лично морков не те съветвам да даваш, защото може да отхапе парче от него и да се задави. А бисквитата се топи. Или поне ако даваш гледай да си наблизо.

# 4
  • Белгия/София
Ами не, по-добре не. Според мен  Simple Smile

# 5
  • Варна
Здравейте, искам да ви попитам може ли да давам на бебка бисквитки при положение че нямаме още зъбки. Днес и купих едни на плазмон да и дам ли чудя се  Thinking те май бързо се топят в устата  newsm78

Не се притеснявай и аз днес за първи път дадох от същите на сина ми,а и ние още нямаме зъби.Доста се шашнах да не се задави,но те така бързо се топят в устата,че нямаше проблем Peace

# 6
  • София
Няма смисъл.

# 7
  • в къщата на хълма
Според мен недей,мисля,че е още малък.Няма смисъл.

# 8
И аз не бих дала - не от опасност да не се задави, а защото съдържат само въглехидрати  Naughty.

# 9
можеш вече да Peace

# 10
  • В успеха и щастието!
И според мен няма проблем да даваш бисквитки вече нищо, че нямате зъбки.  Peace Бисквитките много бързо се топят.

# 11
  • Пловдив
Може спокойно да и даваш. Не и трябват зъби. Те ги лигавят и ги разтопяват. Само имай предвид че голямо мазане пада  Laughing
Peace

# 12
  • Пловдив
давай защо не,на някои деца зъби им излизат чак на9-10 месеца.ако чакаш до тогава newsm78

# 13
  • London
Може, но моето мнение е, че е по-добре да поизчакаш  Peace Дай й ябълка, морков или нещо подобно и значително по-полезно  Peace Колко бисквитки ще й минат през устатаа, но всичко с времето си  Wink

# 14
А ти, защо искаш да даваш бисквити? Ако не си захранила с глутен, а бисквитите са без глутен, принципно може да даваш. Но, те са подсладени, имат набухватели и т.н. Какво полезно има в тях? Детето ми е на 1г.4м., бисквити не давам. Давала съм един или два пъти, не повече. Реших, че от това нещо, тя не получава нищо полезно.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт