Интелектуалец= Неудачник

  • 7 661
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 586
При положение, че поколения наред бяха възпитавани с максимата "по-умният отстъпва", въпросът на минзухар е напълно логичен. Ако антиподът на "неудачник" е "тъп, но напорист".  Laughing

"Глей, глей, това е Василиндра, наживо изглежда по-дебела (с по-дълъг нос, с увиснало дупе и т.н.)." smile3533

Благодаря за подробното описание, скъпа! Сигурна съм, че когато дойда в мола, веднага ще те позная!  Hug Heart Eyes
 Joy

# 16
  • Мнения: 2 448
Не знам защо  и днес и тук зад високопарните и супер абстрактни постове все си представям някакви мънички или поне прозрачни човеченца, от тези дето на улицата ги подминавате и дори не ги виждате. Тук те наистина имат шанс да блеснат. А навън?

Аз ще се изразя малко по меко от Минзухар, нея уж я е страх да пише, а мен не, но не мога да я догоня в острия тон.  Laughing
Да кажем, че това, което си представям точно за високопарните и суперабстрактни постове мисля, че са хора, които не биха ме впечатлили на живо, или поне не от пръв поглед. Но не бих ги класифицирала нито като интелектуалци, нито като неудачници.

# 17
  • Мнения: 6 029
Минзухар, по твоята логика си неудачник, така ли?

# 18
  • Мнения: 461
При положение, че поколения наред бяха възпитавани с максимата "по-умният отстъпва", въпросът на минзухар е напълно логичен.
........................................
http://picbg.net/u/28948/18885/203102.jpg

# 19
  • Мнения: 2 407
Има го тоя момент ,много често срещан за съжаление.

# 20
  • Мнения: 2 401
Минзухар, по твоята логика си неудачник, така ли?

Бреййй, интелектуално ли звуча?  Laughing  
Пп. Зарежи ме мен, да поговорим за другите  Wink

# 21
  • Мнения: 6 029
Кои други?

И аз се чудя на кой какво искаш да кажеш Laughing

"Не знам защо  и днес и тук зад високопарните и супер абстрактни постове все си предстявям някакви мънички или поне прозрачни човеченца, от тези дето на улицата ги подминавате и дори не ги виждате."

Тук не прочетох интелектуалец, прочетох високопарни и нам кво си постове. За това питам дали си неудачник.

# 22
  • Мнения: 25 586
При положение, че поколения наред бяха възпитавани с максимата "по-умният отстъпва", въпросът на минзухар е напълно логичен.
........................................
http://picbg.net/u/28948/18885/203102.jpg

 Joy
Бай Иван никак не ми се връзва като интелектуалец. Щото, както гледам, само той е неудачникът в схемата.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 17 546
Да кажем, че това, което си представям точно за високопарните и суперабстрактни постове мисля, че са хора, които не биха ме впечатлили на живо, или поне не от пръв поглед. Но не бих ги класифицирала нито като интелектуалци, нито като неудачници.
Да кажем, че pasinet обикновено изразява със съвършена точност мислите ми.  Laughing
И въобще представям си нещо като Денди.

# 24
  • Мнения: 461
При положение, че поколения наред бяха възпитавани с максимата "по-умният отстъпва", въпросът на минзухар е напълно логичен.
........................................
http://picbg.net/u/28948/18885/203102.jpg

 Joy
Бай Иван никак не ми се връзва като интелектуалец. Щото, както гледам, само той е неудачникът в схемата.  Mr. Green

Не става въпрос за бай Иван, а за  "интелектуалците" Wink

# 25
  • Мнения: 2 401
Къде буташ мениджърите при интелектуалците пък ти?

# 26
  • Мнения: 25 586
Къде са ми пуканките?  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 401

 Laughing Laughing  Гледам пропуснала съм да отбележа, да се прави разлика между интелектуалец и интелигентен.

# 28
  • Мнения: 25 586
Така кажи, че без малко да те изядат мениджърите.  Joy

# 29
  • Мнения: 2 070
Добре че съвестно прочетох всички отговори. pasinet , ме светна за какви постове иде реч.
иначе изобщо не вдявах .мислех си ,че за високопарните и суперабстрактни форумски постове ,е темата.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 22:10 от Пали

Общи условия

Активация на акаунт