За новата идея на министър Петър Димитров

  • 3 229
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 968
Интересно ми е самите депутати, министри и т.н. как ще пазаруват с тези карти? За тях сигурно ще има free shop-ове, да си плащат кеш, иначе ще си получи мно-о-го интересно. Не ми се вярва простолюдието да има толкова недекларирани доходи, колкото техните

# 31
  • Мнения: 5 370
А може и инспекцията по труда да тръгне на проверки, да не би милото да те експлоатира и да не ти заплаща извънредния труд и този по празниците двойно? 
Какво ти плащане, Сийче, аз плащам......а той даже не осребрява, пичът. Това ще ли ми го броят за извънреден разход? Whistling
П.С. Ся се сещам, че като плащам на ръка, аз подхранвам сивата икономика, срам за мене, птююю, ше издавам вече фискален бонбон. Whistling

# 32
  • Мнения: 14 485
ами сурвакането на васильовден? Whistling

пращаш детето да пазари с парите дето си ги е изсурвакало от баба и дядо. как се отразява този разход и на чия осигуровка се води?
пък баба и дядо са мангизлии, детето си купува плазма, що не? Mr. Green

# 33
  • Мнения: 25 565
А баба и дядо как обясняват къде са се дянали парите, с които са "ковали магарето"? Дали не са подпомагали сивата икономика в кеш или са си купували наркотици и незаконно оръжие? А?
Всяко внуче - с касов апарат! Ама-ха!  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 4 585

Май бая народ сте в сивия сектор. Само моя гъз ли е на светло?

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И моят е на светло. Това не значи, че доброволно ще го оголя.

# 36
  • Мнения: 5 370

Май бая народ сте в сивия сектор. Само моя гъз ли е на светло?
E точно в момента не е, щото си седнал отгоре му, все пак. Whistling

# 37
  • Мнения: 4 585
Да, грешно е, ама то оставаше и пълен член да си му сложа.

# 38
  • Мнения: 14 485

Май бая народ сте в сивия сектор. Само моя гъз ли е на светло?
E точно в момента не е, щото си седнал отгоре му, все пак. Whistling

не се знае. вълка може да се разхожда и да пише постинги на блекбърито.
ово е стандарт Whistling

# 39
  • София
  • Мнения: 3 421

Май бая народ сте в сивия сектор. Само моя гъз ли е на светло?
E точно в момента не е, щото си седнал отгоре му, все пак. Whistling

не се знае. вълка може да се разхожда и да пише постинги на блекбърито.
ово е стандарт Whistling

 hahaha hahaha

Идеята ми се струва абсурдна, ама знам ли го министъра дали е мислил докато е говорил. Щото най-вероятно не...така да върви приказката.

# 40
  • Мнения: 24
ахаххххаахаха, този пичага искрено ме разсмя....напомни ми за един друг министър, от едно друго време  - Румен Гечев....баси веселбата!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А министърът случайно няма ли да поиска да му изпращаме използваните хартийки от онова самотно място, придружени с микробиологичен анализ? Щото не може да съм си купила хляб, пък, таковата, да отделям суджук. Нали?
Поредната малоумна идея. Не само че няма да излезе сивата икономика на светло, а точно обратното. Да не говорим, че една голяма част от депутатите ще трябва да умрат от глад. Ако важи и за тях де.

# 42
  • София
  • Мнения: 38 415
Ако това се въведе за обикновения гражданин, значи и всички фирми да си изкарат всичко на светло. Да бе да!
То и без това българските фирми едвам дишат, па като ги изкарат на сухо съвсем ще погинат.
Не знам в чий интерес ще бъде това?

# 43
  • Мнения: 72
vili0605, изображението в аватара ти превишава допустимите размери,
фиксирани в правилата на форума. 
 


Е нямаше ли за какво да се хванеш, че за аватара ми...?  Simple Smile Като гледам не е само моя. Какво да кажем за твоя ник?

# 44
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И какво ще стане с братята пенсионери?

... Ах, ти долен, гаден пенсионер! Получавш пенсия от 103 лв., а си дал 150 за ток и си ял на всичкото отгоре за още 60 лв. - хванахме те по разпечатката от картата ти в кварталното магазинче. Боза си купил .... на хляб само не можа ли да изкараш! ....

Общи условия

Активация на акаунт