Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Здравейте, аз съм нов потребител и моля за извинение, че тази тема я пускам и тук, но ме посъветваха да я поместя в КМ и аз предположих че е този форум.
Исках да получа повече мнения относно ползата и вредата на солариумите. Аз лично ползвам умерено и доста противоречиви статии съм прочела по темата. И така, това което ме тормози сега е следното: от скоро в България се продават нов вид солариуми от ново поколение, които изглеждат като тясно огледало в рамка, слагат се под душа и можеш да се печеш докато се къпеш!
Представяте ли си?  Страхотно е! Да но... се притеснявам, че като го имам в нас, ще го ползвам по-често... а това може да доведе до някой проблем на кожата. От друга страна пък е страшно удобство и е хигиенично, а и ще спестявам време, вместо да ходя по студия...
Но пък тук идва и въпроса до колко е полезно. Колко пъти в седмицата и т.н. Ще съм Ви благодарна да споделите своя опит и информация с мен. Благодаря предварително на всички!
Цитирай

София

Ами ти като си направиш желаният тен,след тва ще го поддържаш веднъж седмично по 15-20 мин и тва е.То е ясно,че е вреден,направи си сметката и почивай по няколко месеца,най-подходящо е почивката да е през зимата.
Много добре ми звучат тези нови солариуми. Laughing
Цитирай

и къде се продават тези солариуми newsm78
Цитирай
Нямат магазин доколкото знам. Внася ги на една моя приятелка, нейна приятелка..  Как мога да кача снимка тук за да ви ги покажа? Много са готини наистина!
Цитирай

Milano/Varna

Качи! И на мен ми е интересна тази иновация  Hug
Цитирай

и на мен!а каква е цената на удоволствието?
Цитирай

София

направи си сметката и почивай по няколко месеца,най-подходящо е почивката да е през зимата.

според мен лятото. тогава така или иначе хващаме тен по нормалния начин.  Very Happy
Цитирай

Варна

Здрвейте момичета, наближават коледните и новогодишните празници и в подготовката за тях искам да включа и малко тен  Wink . Знам, че интервала между сесиите трябва да е не по малък от 48 часа и максимума на продължителност е 12 мин. Колко сесии ще са ми необходими за да има резултат. Дали ще успея до коледа. Обръщам се към по опитните, тъй като ми е за пръв път  Embarassed
« Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 17:55 от Miss Dior Cherie »
Цитирай

Варна

Там където з ходя на солариум има една таблица и според типа кожа ( 3 вида) максимума на сесиите е 60 бр. годишно. Не се препоръчва повече от това  Peace
Цитирай

За нещо подобно ли става въпрос?  newsm78 

И аз се интересувам от домашен солариум. Ще чакам за инфо относно цена и как може да се закупи. Доколкото знам, не са евтинки, тези, които съм виждала в нета излизат над 1000 лв.
« Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:42 от *Mademoiselle* »
Цитирай

stuttgart

purvo vsichko zavisi nai ve4e ot kojata ti v momenta ne hodq ot nqkolko meseca no az sum dosta bqla i  v na4aloto po4vam s 5 6 min posle oveli4avam leka poleka i nakraq stigam do 20 hodq prez tri 4etiri dni na sularium no absolutno vsi4ko si e individualno edni po4ernqvat po bavno drugi po4ervenqvat treti izbelqvat sled vtoroto kupane drugi si hodqt dulgo s hubav ten  predpolagam 4e 6te 4ue6 mnogo razli4ni suveti i mnenia taka 4e zapitvaniq ot roda vinagi sa mi bili mnogo interesni nikoi ne moje da ti dade konreten plan za deistvie li4no za tvoqta koja prosto utiva6 pe4e6 se i sama precenqva6 spored use6taneto na kojata ti po kolko i prez kolko vreme trqbva da hodi6
uspeh s praveneto na ten   bouquet
Цитирай

Milano/Varna

Според мен ще си с хубав тен до коледа! аз имам 8 мин в нормален вертикален и 8 мин в турбо и забелязвам разлика Smile
Ключа към хубавия тен е разумно времетраене на сеансите,постоянство и хубава козметика , съветвам те да използваш бътър или автобронзант. Трябва да знаеш , че устните не произвеждат меланин и е добре да ползваш балсам с фактор
тен се хваща по-добре на чиста кожа.препоръчвам ти да направиш добро ексфолиране преди поцедурите
важно е да знаеш, че не се препоръчва да се къпеш след солариум.Изчакай колкото можеш Smile
ако се сетя ще допълвам. надявам се да съм ти била полезна
Цитирай
Момичета незнам как да кача снимките тук Rolling Eyes  Кажете как точно става и да Ви ги покажа, наистина са уникални!
Цитирай

Варна

.....съветвам те да използваш бътър .....

Какво е това  newsm78 Embarassed

Цитирай
Надявам се да се справя с качването на снимката:
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора