СОЛАРИУМИТЕ...

  • 1 190
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте, аз съм нов потребител и моля за извинение, че тази тема я пускам и тук, но ме посъветваха да я поместя в КМ и аз предположих че е този форум.
Исках да получа повече мнения относно ползата и вредата на солариумите. Аз лично ползвам умерено и доста противоречиви статии съм прочела по темата. И така, това което ме тормози сега е следното: от скоро в България се продават нов вид солариуми от ново поколение, които изглеждат като тясно огледало в рамка, слагат се под душа и можеш да се печеш докато се къпеш!
Представяте ли си?  Страхотно е! Да но... се притеснявам, че като го имам в нас, ще го ползвам по-често... а това може да доведе до някой проблем на кожата. От друга страна пък е страшно удобство и е хигиенично, а и ще спестявам време, вместо да ходя по студия...
Но пък тук идва и въпроса до колко е полезно. Колко пъти в седмицата и т.н. Ще съм Ви благодарна да споделите своя опит и информация с мен. Благодаря предварително на всички!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами ти като си направиш желаният тен,след тва ще го поддържаш веднъж седмично по 15-20 мин и тва е.То е ясно,че е вреден,направи си сметката и почивай по няколко месеца,най-подходящо е почивката да е през зимата.
Много добре ми звучат тези нови солариуми. Laughing

# 2
  • Мнения: 812
и къде се продават тези солариуми newsm78

# 3
Нямат магазин доколкото знам. Внася ги на една моя приятелка, нейна приятелка..  Как мога да кача снимка тук за да ви ги покажа? Много са готини наистина!

# 4
  • Мнения: 70
Качи! И на мен ми е интересна тази иновация  Hug

# 5
  • Мнения: 4 344
и на мен!а каква е цената на удоволствието?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 914
направи си сметката и почивай по няколко месеца,най-подходящо е почивката да е през зимата.

според мен лятото. тогава така или иначе хващаме тен по нормалния начин.  Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здрвейте момичета, наближават коледните и новогодишните празници и в подготовката за тях искам да включа и малко тен  Wink . Знам, че интервала между сесиите трябва да е не по малък от 48 часа и максимума на продължителност е 12 мин. Колко сесии ще са ми необходими за да има резултат. Дали ще успея до коледа. Обръщам се към по опитните, тъй като ми е за пръв път  Embarassed

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 17:55 от Miss Dior Cherie

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Там където з ходя на солариум има една таблица и според типа кожа ( 3 вида) максимума на сесиите е 60 бр. годишно. Не се препоръчва повече от това  Peace

# 9
  • Мнения: 171
За нещо подобно ли става въпрос?  newsm78 



И аз се интересувам от домашен солариум. Ще чакам за инфо относно цена и как може да се закупи. Доколкото знам, не са евтинки, тези, които съм виждала в нета излизат над 1000 лв.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:42 от *Mademoiselle*

# 10
  • Мнения: 140
purvo vsichko zavisi nai ve4e ot kojata ti v momenta ne hodq ot nqkolko meseca no az sum dosta bqla i  v na4aloto po4vam s 5 6 min posle oveli4avam leka poleka i nakraq stigam do 20 hodq prez tri 4etiri dni na sularium no absolutno vsi4ko si e individualno edni po4ernqvat po bavno drugi po4ervenqvat treti izbelqvat sled vtoroto kupane drugi si hodqt dulgo s hubav ten  predpolagam 4e 6te 4ue6 mnogo razli4ni suveti i mnenia taka 4e zapitvaniq ot roda vinagi sa mi bili mnogo interesni nikoi ne moje da ti dade konreten plan za deistvie li4no za tvoqta koja prosto utiva6 pe4e6 se i sama precenqva6 spored use6taneto na kojata ti po kolko i prez kolko vreme trqbva da hodi6
uspeh s praveneto na ten   bouquet

# 11
  • Мнения: 70
Според мен ще си с хубав тен до коледа! аз имам 8 мин в нормален вертикален и 8 мин в турбо и забелязвам разлика Simple Smile
Ключа към хубавия тен е разумно времетраене на сеансите,постоянство и хубава козметика , съветвам те да използваш бътър или автобронзант. Трябва да знаеш , че устните не произвеждат меланин и е добре да ползваш балсам с фактор
тен се хваща по-добре на чиста кожа.препоръчвам ти да направиш добро ексфолиране преди поцедурите
важно е да знаеш, че не се препоръчва да се къпеш след солариум.Изчакай колкото можеш Simple Smile
ако се сетя ще допълвам. надявам се да съм ти била полезна

# 12
Момичета незнам как да кача снимките тук Rolling Eyes  Кажете как точно става и да Ви ги покажа, наистина са уникални!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.....съветвам те да използваш бътър .....

Какво е това  newsm78 Embarassed

# 14
Надявам се да се справя с качването на снимката:

Общи условия

Активация на акаунт