А-Г в Люлин

  • 6 777
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
това е.Търся АГ в Люлин,работещ по ЗК

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 110
Питай в МЦ Люлинмед (зад Фантастико) http://liulinmed.com/ за д-р Димитров, моя позната си следи бременността при него и е много доволна. До колкото знам работи с касата. Аз нямам лични впечатления от него. Ходила съм при Бедринова от 12 поликлиника, но се чака по 2 часа при нея, опашките пред АГ там всеки път са безумни.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 5 744
За ЖК съм при д-р Желева в Превент. При мен беше важно да ми е близо. Иначе си ходя всеки месец и при д-ра в Шейново, който ме "секцира"  Laughing миналия път. Като търсех, попаднах и на добри, и на лоши отзиви за този Димитров от Люлинмед, а и ми е по-далече, та се отказах. От Желева нямам оплаквания, но я "ползвам" само за изследванията и мерки и теглилки.  Crazy Бедринова съм посещавала не бременна - груби са й прегледите  Rolling Eyes , според мен.

# 4
  • Мнения: 721
За ЖК съм при д-р Желева в Превент.
И аз бях ЖК по касата при др Желева в Превент, но в Лагера (трябва да става въпрос за същата). Доволна съм от нея - много беше внимателна  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 744
Тази си е в люлинския Превент, но не знам от кога е. Не знам дали е същата - с къдрава дълга червеникава коса е, средна възраст. Внимателна е, да. И всеки път ме гледа на ехограф, а уж се полагат само 3 пъти по ЗК, ама аз не протестирам  Blush

# 6
  • Мнения: 721
Не знам дали е същата - с къдрава дълга червеникава коса е, средна възраст. Внимателна е, да.:
Същата е  Laughing, в Лагера приема само понеделник и сряда сутрин, предполагах, че основно работи някъде другаде

# 7
  • Мнения: 9 973
значи утре съм при нея следобяд  Hug

# 8
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
И аз съм за ЖК при д-р Желева. Доволна съм, много е мила и внимателна, а за една бременна е много важно това. Деси и аз днес съм при нея може да се засечем там. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 120
И аз съм за ЖК при д-р Желева. Доволна съм, много е мила и внимателна, а за една бременна е много важно това. Деси и аз днес съм при нея може да се засечем там. Simple Smile

Тя явно се е променила, защото когато аз ходех при нея преди 9 години да следи първата ми бременност - беше ми лекарката по местоживеене, всеки път ми се караше за нещо и никога не ме е преглеждала. Когато бременноста ми се усложни, ме препрати на Ленков. Ако си беше направила труда да ме прегледа щеше да разбере, че имам скъсена шийкна на матката и още в началот да ме предпази от проблемите, които възникнаха в последствие.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 744
Ами, аз писах, че ходя при нея само за изследвания и документи. За по-сериозни неща се съветвам с моя д-р, който не работи по ЗК. Не съм убедена, че бих й гласувала пълно доверие. Но към мен се държи добре.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 721
За по-сериозни неща се съветвам с моя д-р, който не работи по ЗК. Не съм убедена, че бих й гласувала пълно доверие. Но към мен се държи добре.  Simple Smile
И аз по същия начин  Peace, по принцип не бих гласувала доверие никога само на 1 лекар,  като става въпрос за следене на бременността, след всичко прочетено във форума.

Др Желева ми хареса, защото накрая ме насърчи да родя нормално, въпреки мнението на екипа, който бях избрала  Laughing

# 12
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Здравейте. Днес бях при д-р Желева на преглед. Внимателна е жената и се държи мисля адекватно. Прегледа ме на ехограф, като до сега ме е гледала вече 4 пъти. Само ме изненада новината, че бебето е момче, а преди 1 месец ми казаха на ФМ момиче. Има ли мами на които е объркала пола? Все пак вече съм в 6 месец и предполагам, че бебчо се вижда вече много добре.

# 13
  • Мнения: 721
Има ли мами на които е объркала пола? Все пак вече съм в 6 месец и предполагам, че бебчо се вижда вече много добре.
При мене позна, но с уговорката "май е момиче", но аз си го знаех вече  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 5 744
Здравейте. Днес бях при д-р Желева на преглед. Внимателна е жената и се държи мисля адекватно. Прегледа ме на ехограф, като до сега ме е гледала вече 4 пъти. Само ме изненада новината, че бебето е момче, а преди 1 месец ми казаха на ФМ момиче. Има ли мами на които е объркала пола? Все пак вече съм в 6 месец и предполагам, че бебчо се вижда вече много добре.
при мен пък е обратното - досега два пъти ми казва, че е момиче, а моят д-р, както и Димитрова от Фемина казаха, че е момче, та всъщност не й вярвам много   Wink

Общи условия

Активация на акаунт