Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте ,на всички от форума.Търся бели мебели ,маса ,столове ,бюфет .От  рода на IKEA .Моля за информация -къде може да се закупят или изработят
Цитирай

weltweit

Засега съм намерила маса+столове и бюфет Иначе по поръчка ще ти направят във всяка фирма за кухни/мебели по поръчка.
Цитирай

София

Съгласна съм,че всяка фирма може да изработи по поръчка.
Това са моите бели мебели в спалнята-скрин и н.щкафчета.
Поръчах ги в "Мобили". bowuu

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=315040
Цитирай

Попаднах на една фирма "Стил Декор", имат изложбена зала (по-скоро къща Smile) на Симеоновско шосе. Имат божествени бели мебели леко колониален стил, изчистена визия, масив.

За съжаление мъжа ми не ги хареса Sad
Цитирай

София

Скоро гледах в Мобексперт много приятни неща.
Цитирай

варна

ИСКАМ ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ ОТ ЕДНО МОМЧЕ. КОЕТО МИ ИЗРАБОТВА МЕБЕЛИТЕ В КЪЩИ! МОМИЧЕТА.... БОГА МИ, БЕШЕ МИ ПИСНАЛО ОТ РАЗНИ ДЪРВОДЕЛЦИ 'МАЙСТОРИ',КОИТО ДА МИ ПРАВЯТ РЕМОНТИ И ДА СИ ОСТАВЯТ РЪЦЕТЕ. зА ТОЗИ МАЙСТОР РАЗБРАХ ОТ ПРИЯТЕЛКА И СЪМ И МНОГО БЛАГОДАРНА. сТРАХОТНО КАЧЕСТВО И ИЗРАБОТКА. АКО ИСКАТЕ МОГА ДА ВИ ДАМ ТЕЛЕФОН-РЯДКО ЧОВЕК ОСТАВА ДОВОЛЕН В ДНЕШНО ВРЕМЕ. уСПЕХ!!!!!
Цитирай

София

В каталога на Чакрини видях бели мебели, изкуствено състарени- щрак .
Цитирай

Бургас

Здравейте ,на всички от форума.Търся бели мебели ,маса ,столове ,бюфет .От  рода на IKEA .Моля за информация -къде може да се закупят или изработят

Добре де, а ти къде ги търси тези мебели? newsm78 Като напишеш в ГУГЪЛ какво търсиш ти излизат доста резултати. Авангардни ли искаш, състарени или ежедневни? Не ми стана ясно! newsm78
Цитирай

София

Добре де, а ти къде ги търси тези мебели? newsm78
Е,явно не  е търсил още и затова пуска тема. Peace
... newsm78 Щото навсякъде може да ти белосат всичко,което си харесаш,да го състарят...или съвсем модерния бял лак .
Цитирай

София

Вчера в ПЛАТАН мернах много готини библиотечки и маси. А беше само през витрината. Сигурно има и повече готини неща.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.