ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 5!

  • 22 885
  • 444
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 131
Май в тази темичка имаме нови фенове на сериала.  Hug

# 76
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Лелее, кога станала 5та тема??  #Crazy #Crazy
И да видим колко съм изпуснала...ами 3  ooooh! Joy Joy Joy



и аз докато премина от едната в другата, аз от втора тема не съм писала  ooooh!

Снощи Мартин така се наигра с тези %  ooooh!

# 77
# 78
  • Мнения: 1 099
http://www.max2.tv/news/p3_2104_0.html

не мога да разбера аз ли съм пропуснала дадения епизод или въобще не са въвели този персонаж ? Thinking

# 79
  • Варна
  • Мнения: 567
Даваха го момчето, съученик е на Нора!

# 80
  • Мнения: 1 674
Дано снимат поне едната година, за която са договорили актьорите, че рейтингът им не е особено висок... това с двете любовни двойки вече ме съмнява дали не е някакъв ПР трик. Ники Илиев и Саня Борисова действително са двойка в реалния живат, дори живеят заедно. Но сега  и Пламен Димов и Яна Кузова ми идват много...

# 81
  • Мнения: 3 336
Леле, от снощи до днес 6 страници #Crazy И после нямал рейтинг сериала Laughing

Моя синковец онзи ден заяви, че бил влюбен, в кой- в една какичка, коя е тя - Ани, къде я видя - в ЗабЛанена любоФ, ха сега иди разбери дали Ана или Яна Joy Ама и двете са заети, де, да оставим настрана че са му каки, даже лели Laughing На другия ден вече не беше влюбен Joy

# 82
  • Мнения: 5 616
Дано останат сериите едночасови, супер е така.

# 83
  • Мнения: 1 813
Айде почвааааа  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 917
докато се запиша 6 страници сте изписали  Shocked Shocked Shocked
ще ви чета после  Laughing

# 85
# 86
  • Мнения: 3 336
Браво за предположението за бабетката, Стойо явно не се е метнал на нея Laughing Надето явно ще разплита историята Peace

Пак се сетих за подписания празен лист от Ана, мисля, че след като взе 5% от нея Валери и още 5 от Мартин по друг начин, ще приключи с тях окончателно когато си вземе и останалите 20% с подписаното листче. Само ми е интересно дали и тези на Елица няма да вземе по някакъв начин newsm78 Така ще останат само той и Борис. Това са моите залози Laughing

# 87
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Абе точно се чудех, днес никой ли не гледа, а то имало нова тема!

# 88
  • Мнения: 206
И сега какво ще стане с Валери, стана ми жал за него? Дали няма в последния момент Мартин да се обади и да спре побоя?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 567
Абе точно се чудех, днес никой ли не гледа, а то имало нова тема!

 hahaha


Направо Мартин прекали, то бива да се мисли за велик, но неговото прекрачи границата!
Валери може да не е цвете, но всичко, което каза на Крис за Мартин си беше истина!
Не заслужава това, което Мартин направи!

Общи условия

Активация на акаунт