Да сменя ли Булсатком с Кейбъл тел+ цифрова

  • 717
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 904
В момента сме на Булсатком с два тунера и 3 телевизора, т.е. едниният телевизор гледа това, което е настроено на някой от двата приемника, за да се смени канала, трябва от другата стая или да се купи нещо си там, но аз нямам намерение. Договора ми скоро изтича и мисля да прекараме кабелна + цифров приемник за хола. Кабели са оставени при ремонта и всички са скрити в стените, нищо че заради Булсата поразкъртихме, но тогава кабелната отказаха. Та въпроса ми е, дали да сменим или не? По мое наблюдение Кейбъл тел имат много повече канали

# 1
  • Мнения: 1 712
Ние иначе сме на аналоговата на Кейбълтел(68 канала) и не е лоша.Пробвах цифровата,но не намерих разлика и се отказах.И това при положение,че сме с нов голям и хубав телевизор.Плюс това на цифровата почти всички хубави програми се заплащат допълнително и таксата на месец става много висока.

# 2
  • Мнения: 5 255
Ползваме аналогова+цифрова на Кейбъл тел - доволни сме  Peace

# 3
  • Мнения: 17 904
Допълнителните канали само за цифровата ли важат? Могат ли да се гледат и в другите стаи?Гледах цените, 19 лв, 17 ако се плати до 15 число, +5 за цифрова. А има ли значение от броя на каналите на цифровата или твърдо 5 лв? Валя и ние сме с голямо LCD и знам, че те имат по- хубава картина на цифрова

# 4
  • Мнения: 2 421
Ние сме на Трипълплей на Кейбъл тел и сме много доволни.

# 5
  • Мнения: 17 904
Няма ли други мнения, давайте, че мъжо вече му писна и трябва да съм добре подкована

# 6
  • Мнения: 581
Мнение за цифровата на Кейбъл тел нямам, но от аналоговата им вкъщи сме МНОГО недоволни!
От около половин година развалиха качеството на почти всички основни канали - канал 1, БТВ, нова, ББТ и др. - има снеговалеж. Според мен просто не особено деликатно се опитват да ни накарат да преминем на цифровата им и не ми се вижда коректно от тяхна страна!

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 11:34 от breeze

Общи условия

Активация на акаунт