проблем в секса

  • 4 249
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
здравейте
имам проблем
голям при това
имам желание за секс,обект на желание,страст,но реализацията проваля това ми желание
не правя кой знае какви акробатики,но в края на акта кървя!
няма вулгарност,няма садо-мазо при секса,нито голям полов орган при него,нямам и здравословни проблеми,но...повярвайте ми е много кофти да искаш да правиш секс и да те боли и да кървиш
интересното е,че с този човек не кървях в начало,отскоро започнах,а нямаме кой знае какви промени в позите с него

лекари са ми казвали,че имам ниско разположена матка и при някои пози ще изпитвам болка

бе...ужас,много кофти

някой знае ли евентуална причина за това?към кого мога да се обърна за съвет и помощ Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 10 233
Първо сигурна ли си, че нямаш някакъв здравословен проблем?
Второ - използвате ли лубриканти и имате ли нужда от такива? Ако ме разбираш.

# 2
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Отиди на гинеколог.Само там ще могат да ти помогнат.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Лекар! Peace Задължително!
Каквото и да си говорим тук, проблема няма шанс да е на психологическа основа, нали? Wink

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Проблемът ти не е сексуален, а гинекологичен. Ще повторя предните мнения- без да отлагаш отивай на лекар.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 968
Отиди на гинеколог и поискай цитонамазка и колпоскопски преглед.

# 6
  • Мнения: 2 270
Отиди на гинеколог и поискай цитонамазка и колпоскопски преглед.
подкрепям напълно Peace

# 7
  • Мнения: 3 675
Според мен е най-добре да се посети лекар, защото това може да е сериозен проблем, сега не можем да гадеем във форума какво може да е -раничка, миома, бактериална инфекция, това лекар най-добре ще го каже, според мен не е нормално.

# 8
  • Мнения: 2 448
Щом имаш желание, проблема ти е здравословен. Направи си изследване за хламидии, те са гадна инфекция и не се забелязват, но болки при полов контакт е характерно при тази инфекция. Не е свързана с някакво течение и може да си мислиш, че проблем нямаш.
Цитонамазка и колпоскопия също си направи.

# 9
  • Мнения: 38
на лекар съм ходила,цитуномаска ми е правена,проби са ми взимани,с камера там са ме гледали-нищо не видяха
аз затова се чудя

лубриканти и други помощни средства не използваме
както казах-няма и грубост и вулгарност в самия секс

а дали случайно ако имам раничка и отида след седмица примерно на гинеколог-може ли да се види при преглед?
макар че веднъж ходих и 1-2 дни след случая

# 10
  • Мнения: 22 036
Аз имам ниско разположен яйчник и понякога изпитвам болка при контакт, а и почти винаги кървя. Ако след прегледа се установи, че всичко ти е наред, не се тревожи. Просто ползвайте повече лубриканти и гледай да ти е приятно. Wink

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
на лекар съм ходила...
Кога и къде?
Не може да те оставят с контактно кървене да си ходиш по живо, по здраво.

# 12
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Ох, ужасно мъчително е това, знам го от собествен опит!
Две години бях като теб. Беше ужасно травматизиращо и болезнено, а секс обичааам! Мъжът ми се беше уплашил, аз не толкова, защото уж бях ходила по лекари и нищо не откриха. 

Накрая просто отидох при наистина добър лекар. И се оказа,че раничката на шийката на матката, която никой не беше видял досега незнайно как, е вече трета група и лечението продължи близо 2 години. Оправи се, слава Богу!

При състоянието, което описваш, просто няма начин да не е налице медицински проблем! Имаш нужда от добър лекар.

# 13
  • Мнения: 38
не,гъбички нямам-правиха ми излседвания

# 14
  • Мнения: 2 448

а дали случайно ако имам раничка и отида след седмица примерно на гинеколог-може ли да се види при преглед?
макар че веднъж ходих и 1-2 дни след случая

Това какво общо има с раничката. Ако имаш такава тя се гледа на колкоскоп. Но не е индикация за кървене, Аз имам от години и не кървя.
Направи си изследване за хламидия. Това не е гъбичка, и се правят кръвни изследвания за установяване.
Като изключиш всички варианти за здравословен проблем, тогава търси друг.
След като не е било винаги така , значи нещо се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт