Използвате ли суплементи и какви-4?

  • 46 938
  • 436
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 678
Поци,миналата година март месец започнах да пия липозан и всеки ден карах вело по полувин час и успях да сваля 10 кг. за 3 месеца. Сега вече месец действам по същия начин, но не съм мръднала на килограми. Да заменя липозана с нещо по- добро?
..Да Peace

# 76
  • Мнения: 266
Поци,миналата година март месец започнах да пия липозан и всеки ден карах вело по полувин час и успях да сваля 10 кг. за 3 месеца. Сега вече месец действам по същия начин, но не съм мръднала на килограми. Да заменя липозана с нещо по- добро?
..Да Peace
С какво?

# 77
  • Мнения: 4 678
Поци,миналата година март месец започнах да пия липозан и всеки ден карах вело по полувин час и успях да сваля 10 кг. за 3 месеца. Сега вече месец действам по същия начин, но не съм мръднала на килограми. Да заменя липозана с нещо по- добро?
..Да Peace
С какво?

..ами с някой друг бърнър Peace

http://silabg.com/bg/product/list/cid/13/Сваляне%20на%20Тегло

# 78
  • Мнения: 266
Благодаря!

# 79
  • Мнения: 4 678
...ако се затрудняваш с избора..ще помагам Grinning

# 80
  • Мнения: 1
Зд равей и от мен,Поци! Това,което прочитам по темата е много интересно за мен. Но аз искам ако може да ме ориентираш за следното.Пия по 2,5мг. бета-блокер един път на ден и Метфогама 850 3пъти по 1 таблетка по време на хранене.Ходя на фитнес по три пъти седмично.Купих си Фет Бърнър(не е термогенен).Може ли да го пия и кога.Надявам се,че ще можеш да ме посъветваш.Знам,малко ми е странен въпроса,но все пак.На 35г. съм.Благодаря ти предварително,защото знам ,че ще ми отговориш!

# 81
  • Мнения: 4 678
Зд равей и от мен,Поци! Това,което прочитам по темата е много интересно за мен. Но аз искам ако може да ме ориентираш за следното.Пия по 2,5мг. бета-блокер един път на ден и Метфогама 850 3пъти по 1 таблетка по време на хранене.Ходя на фитнес по три пъти седмично.Купих си Фет Бърнър(не е термогенен).Може ли да го пия и кога.Надявам се,че ще можеш да ме посъветваш.Знам,малко ми е странен въпроса,но все пак.На 35г. съм.Благодаря ти предварително,защото знам ,че ще ми отговориш!
..дай някво инфо за продукта Peace

# 82
  • Мнения: 1
О,Поци радвам се че ми отговаряш.Ами бърнара е на American Fitness Products.Съдържанието е следното: Vit.B6,Iron,Chromium,Choline complex,Inositol,Methionine,L-lisine,L-Carnitine Complex,Lecithin(soy),Linoleic Acid,Oleic Acid.Ами това е.Имам някаква представа,т.е зная ,че аминокиселините са полезни ,но искам мнението на човек,който е навътре в тази област.Само да уточня,че пия Конкора,защото понякога получавам екстрасистоли.Лекарите така и не откриха причината.Но ми казват да не се плаша.Сърцето ми било здраво.А Метфогама така и не разбрах,защо ми я изписаха като нямам проблем с кръвната захар.Там всичко е ок.Екстрасистолите ги получавам рядко.Ох,май те обърквам доста,ама надеждата ми е в теб.Благодаря ти!

# 83
  • Мнения: 4 678
Пий го Peace

# 84
Здравей, Поци Simple Smile
Току що си взех Л-карнитин на Адифарм. Да видя дали съм разбрала - 2 капсули 30 мин преди тренировка и 2- преди лягане, така ли?!  newsm78 Целта ми е да сваля около 4 кг.
Благодаря предварително Simple Smile

# 85
  • Мнения: 4 678
Здравей, Поци Simple Smile
Току що си взех Л-карнитин на Адифарм. Да видя дали съм разбрала - 2 капсули 30 мин преди тренировка и 2- преди лягане, така ли?!  newsm78 Целта ми е да сваля около 4 кг.
Благодаря предварително Simple Smile
..може и 4 преди тренировка Peace

# 86
А колко време преди лягане да го пия?

# 87
  • Мнения: 4 678
А колко време преди лягане да го пия?
..точно преди да легнеш Peace

# 88
Благодаря за бързите отговори  Peace Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 1
Здравей Поци!
Искам да те попитам мога ли да комбинирам Acetyl-L-Carnitine с Lipo6. Сега си пия карнитина по 2 грама и тренирам вкъщи всеки ден, Thinking  newsm78 но се чудя как да вмъкна липо6. Търся максималния ефект, без да натоварвам организма си на макс.
Предварително ти благодаря за отговора. newsm03
Забравих да кажа че карнитина е на NOW (ако има значение) Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт