Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

в нечие сърце

Тъй като по стечение на обстоятелствата все бях възпрепятствана да реагирам навреме, сега пускам тема, а модките могат да я заключат спокойно.

Мили момичета, благодаря от сърце за честитките и пожеланията Hug Love,

наистина нашето щастие е огромно

и най-искрено го желая на всяка от вас, които още се борите за бебче или сте вече по пътя към мечтата да можете да изпитате моята радост!!!

Ние сме добре, закачени един за друг и без свободно време, но щастливи.

Прегръщам всички ви и не спирам да се надявам за всяка от вас  Praynig

Но ето че отсъствието ми е било на късмет, снощи с голямо умиление пречетох за радостта на Аманитка, Катето, Стеф... (кого ли пропускам) Невероятно е, чудото на всяка една идва и ще дойде!!!

Хайде намъквайте моето коремче, макар и със закъснение ви го давам с най-голямо удоволствие  Hug Hug Hug

А ето и малко снимчици на нашето Валче  Love 

на 2 дена
на 10 дена
орехче

1 мес.
с бати
Цитирай

София

puh golqm  Love да ти изям сладурчето.Много сладко бебе.Пу-пу-пу....да го ядът кокошките  Love
Цитирай

Пловдив/Пазарджик

Пух голям, Вашето Валче е много сладко бебче! Да го разцелуваш от мен. Да ти е живо и здраво! И аз искам такова бебче! Многооооооооооо!  Praynig
Цитирай

София

Айде и аз малко да ви пооплювам, защото сте мнооого сладки! Пу-пу-пу! Да растете силни и здрави и взаимно да се радвате!!!   bouquet
Цитирай

София

Пухче, милаааа, ама то голямо сладурче... Да ти е живо и здраво... а и бати толкова щастлив с бебчо!!!
Благодаря ти за хубавите думи!!! Hug
Цитирай

Пухче,
пу, пу, пу, голям сладур е бебока! Love Да ви е жив и здрав! Щастливо детство му пожелавам! Hug
Благодаря за пожеланията! Hug
Цитирай

пу пу пу толкова е сладко да е виво и здрао и много целуки и от мен  bouquet
Цитирай

София

Уф,че грозно бебе да не му е уроки Crazy
Страшно е хубав,просто страхотен(ма и баткото е сладур-пу)!Много са ви хубави децата,да са живи и здрави,да ви радват...пък догодина,една госпожичка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Пухче, много сладко бебче, малееее Love Love Love
Желая ви здраве и щастие Hug
Целувки!
Цитирай

Пухчовци златни, да ви изяде човек! Пу-пу!
И благодарим за пожеланията!  Hug
Цитирай

София

Малко със закъснение,но честита радост! Нека расте здраво и усмихато дете!

Страхотно сладурче е, нека и знапред само радост да носи! Love Love
Цитирай

Пух,много е готин и сладък малкия пупу да му нащипеш дупето от мен.ама баткото и той голям сладурчо.Живи и здрави да са ви и много щастие да озарява дома ви.Успех в гледането и нагаждането в режим Hug
Цитирай

София

puh golqm пу пу пууу да са ти живи и здрави и малкия и големия принц, многоооо хубави, личи си, че с много любов са правени  Wink!!! желая ви щастието, усмивките, слънцето и любовта никога да не напускат порасналото ви семейство!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Пухче, честито!
Да е жив и здрав бебока и само радост да ви носи!

bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Бургас

Пухче , много сладко твоето малко пухче , пу пу пу , да ви е жив и здрав и много да ви радва и слушка  Hug  bouquet Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора