Вече не сме срамежливи, защото сме Дюканки красиви - 137

  • 22 427
  • 471
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен!

Lucie-не се обвинявай,сезона е такъв,а и хора сме,ще започнеш пак да сваляш! Hug

 oopsАз да си призная,от 2 седмици съм на нещо средно между 2 и 3,т.е. включих плод,хляб,кашкавал и свинско филе,но не картофи и ориз и правя 2 ПП дни-понеделник и четвъртък,засега добре,дори съм свалила малко.Гала в истинския и смисъл не съм правила,но си позволявам в  микроскопични количества разни неща!
Не подстрекавам никого,но психологически така ми е по-спокойно,предпочитам да знам,че мога да хапна нещо,но не искам,отколкото да искам да хапна,но да не мога!Живот и здраве,след празниците,се връщам на втора,за да си постигна целите!

Тук Стевията си я има,някой ако е на зор,ще му пратя!Само дайте знак! callme

# 466
  • Мнения: 788
Извинявай ако е ставало въпрос преди моето включване, но къде е това ТУК? Защото се заинтересувах аз от тая стевия.


Сори, аз уж за добро, пък то...

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 17:51 от lipstick

# 467
  • Мнения: 145
да не превръщаме форума в чат,но е в Африка.
А стевията е достоен заместител на захарта,да не говорим за подсладителите,след всичко което се изписа за тяхната вреда,незнам защо така решиха в Европата.Единствения проблем е особения вкус(напомня на лакриц),който не допада на всеки!

Намерих това в един английски правителствен сайт за хранителни стандарти,но не обясняват защо,ще ровя още,че много ми стана интересно!
Цитат
Stevioside import ban

Stevioside is a very strong sweetener, made from the stevia plant. It is 250 to 300 times sweeter than sucrose and has been used for a number of years as a sweetener in South America, Asia, Japan and China. But stevia and stevioside and food products containing them are not allowed to be sold in the UK or the rest of the EU.

Намерих още нещо,всеки сам си прави изводите!http://www.cspinet.org/nah/4_00/stevia.html

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 19:05 от ЗлаВещица

# 468
  • София
  • Мнения: 1 590
Ниала wavey аз също бях решила да мина на подобен на твоя режим, за да дам малко почивка на организма... ама като ми остават още 8 кг, и като не мърдам от 2 седмици, кой знае до кога ще се точа, ТА днес пререших въпроса : ще карам твърдо 2-ра и това е... все ще се предаде гадния кантар #2gunfire
П.С. Как ще пращаш стевия от 11000 км, бре?  Crazy Предполагам, че все още някъде се намира и тук, но доста казват че е със странен вкус.

# 469
  • Мнения: 0
Чао на всички от мен. Утре пак ще се включа. И да не забравите да ме черпите с едно чайче сутринта. Wink

Приятна Ви вечер момичета и момче/момчета.

# 470
# 471
  • Мнения: 485
Здравейте, понеже темата е към своя край, пък аз само спамя, реших че сега е момента да се разпиша, че съм жива.

Искам да поздравя Сила - направо страхотна промяна   bouquet

Поздравявам и новото момче str (Любо) - мъж да се наеме да спазва хранителен режим за 6 кг си е за поздравление, браво, дано си задържиш килцата   bouquet

Аз си дочаках МЦ, въпреки закъснението се появи, а заедно с него мъжа и детето се разболяха от някакъв вирус, а аз се докарах до антибиотик, че 10дни не намерих време да отида да се прегледам защо кашлям, та сега не само , че съм болна , ами и ужасно уморена и изтощена от температура и болки в цялото тяло и от грижи за домашните, и от няколко дни не съм съвсем режимна, тъй че намаление ще имам чак в новата година най-вероятно.
Това от мен, много минуси ви пожелавам  Hug

Да не забравя да честитя РД на блогосайта  и хиляди благодарности на мацките дето се грижат за него   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт