Имате ли някакъв фитнес уред у дома?

  • 8 481
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Какъв? Доволни ли сте? Ползвате ли го редовно?

Аз много се чудя между велоергометър и кростренажор. Гледам разликата в цените в Метро на Кетлер и китайските е 50%. Струва ли си? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 978
Аз имам Орбитрек....от топ шоп


Преди го ползвах редовно, но откакто родих по-рядко.

Слагам си го пред прозореца или телевизора, newsm39 и си гледам.

# 2
  • Мнения: 191
Имам гирички по 5 кг, по 8 кг., въженце и пружина Simple Smile
Аз съм ЗА свободните тежести, колело и бягане - навън.

# 3
  • Мнения: 5 255

Този велоергометър на Кетлер и паркиран в хола пред TV.
Карам сутрин  newsm39, като гледам телевизия или чета книжка или списание. Времето не се усеща  Wink.

# 4
  • Мнения: 6 155
Да, лежанка със същите функции като тази, дъмбели, дискове, лостове и т.н.

# 5
  • Мнения: 6 243
Имам велоергометър - Body Sculpture( май), взех го от метро, нямам оплаквания. Беше към 300 лв. на промоция. Сервизния техник, който ни го монтира, каза, че бил най-купувания модел. Вероятно, защото е евтин, но по всички зали, където съм ходила, са с такива велоергометри.

Имам и две гири по 3 кг. и един дъмбел - от ония разглобяемите, до 10 кг, мисля. Гирите и дъмбела не ги ползвам. Велоергометъра го карам редовно - средно 3 пъти седмично напоследък. През зимата не го карах, щото ме мързеше.

Ако искаш - вземи си, удобство е, не ти се налага да ходиш по залите за да си правиш кардиото, а и можеш да го ползваш по всяко време. Аз карам вечер, като приспя децата.А можеш да го вземеш и да го ползваш за закачалка, и така става  Wink

# 6
  • Мнения: 1 680
Вини, този Орбитек за първи път го чувам - шумен ли е, регулират ли се нива на натоварване, магнитен ли е, колко струва, изчислява ли калории?

mam@ - кой е точно модела, който имаш, че не се вижда от снимката? доволна ли си, шумен ли е?

Усещате ли ефект от кростренажорите? Какъв - отслабване, стягане, натрупване на мускули?

# 7
  • Мнения: 5 255
...разликата в цените в Метро на Кетлер и китайските е 50%. Струва ли си? newsm78

Когато избирах велоергометър отидох на място и се качих на всички - ами разликата е огромна от немски до китайски.
Немския има меко каране, докато китайския е много твърдо и трудно /дано ме разбираш какво искам да кажа/.

# 8
  • Мнения: 5 255
mam@ - кой е точно модела, който имаш, че не се вижда от снимката? доволна ли си, шумен ли е?

kETLER Corsa е модела. Абсолютно безшумен. Компютър.
Ако искаш разгледай характеристиките на моделите в сайта на Спорт депо - вносителите на Кетлер.

# 9
  • Мнения: 1 680
mam@Разглеждах сайта на СпортДепо, вчера цял ден него гледам и се  newsm78

Искам да те питам преди тренировка въвеждаш ли си възрастта, килограмите и уреда да ти изчислява точно за теб калориите и пулса?
Аз допреди да забременея ходих на фитнес с Техноджим и май съм се разглезила, но за вкъщи такова чудо не можем да си позволим.  Sick

# 10
  • Мнения: 505
Гири, дъмбели, въженце,  миналата седмица си купих слайдер за търкаляне от Спорт Депо и засега съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 5 255
mam@Разглеждах сайта на СпортДепо, вчера цял ден него гледам и се  newsm78

Искам да те питам преди тренировка въвеждаш ли си възрастта, килограмите и уреда да ти изчислява точно за теб калориите и пулса?
Аз допреди да забременея ходих на фитнес с Техноджим и май съм се разглезила, но за вкъщи такова чудо не можем да си позволим.  Sick

 Blush Да си призная компютъра го ползвам за подложка на книга или списание.
Така по добре - не  гониш някакви цифри  Crazy
Като махна книгата и  Shocked минало 1 час  Laughing
Наистина съм много доволна  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз имам ски-тренажор, т.е. майка ми го купи преди 3 години и оттогава само го въртим между нея, сестра ми и мен, обаче да ви кажа само си го местим /т.е. мъжете ни/ от къща в къща и резултат никакъв  Grinning
Последният път мъжа ми ми заяви, че му е писнало да се спъва в него и да го прекарва само с колата  Crossing Arms  да си го нося сама на гръб  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 250
Много държах на кростренажор, защото почнах да се задъхвам дори на 1вия етаж, а иначе не съм пълна.

Купих го на старо, в Метро бяха 2пъти по-скъпи - става въпрос за тези без двигател. Натоварването е по-голямо от тези със двигател, поради наличието на наклон и необходимостта от преодоляване на съпротивлението за завъртане на ремъка.

На ден бягам по 1 минута, не мога да издържа повече. Мъжа ми, който няма проблем с 5км за 20-25минути тича по около 3 минути.

# 14
  • Мнения: 2 978
Вини, този Орбитек за първи път го чувам - шумен ли е, регулират ли се нива на натоварване, магнитен ли е, колко струва, изчислява ли калории?

Усещате ли ефект от кростренажорите? Какъв - отслабване, стягане, натрупване на мускули?

Дават доста често по рекламите на Топ Шоп за него.
http://www.topshop.bg/tshop.asp?ac=IZD&ID=130

Има дисплей, на който се показват времето, изминатите километри и калориите.

Хубавото при него е, че движенията, които се извършват с краката са яйцевидни.
Все едно тичаш по път с наклон...но с много лек градус.
Има приставка, с която можеш да си увеличаваш и натоварванията.

Дръжките се движат напред-назад и са така, че като се движиш, тялото ти се усуква.
Укрепва, стяга и оформя мускулите на краката, седалището, корема и горната част на тялото.


Не е шумен!

Незнам дали съм го написала така че да ме разбереш, но ако можеш гледай някоя реклама.

Общи условия

Активация на акаунт