Зли езици

  • 2 127
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте маминки Hug!
Имам един проблем и то от днес.
Направо ми се реве и не знам как да реагирам тази ситуация!
Та значи:
Да вземе на мъжът ми баба му да му каже , че съм била казала че като си намеря друг съм щяла да го зарежа(пълна лъжа и извъртане на ситуацията)
Преди няколко дена се бяхме скарали жестоко с моето момче и не исках да го виждам, та въпросната бабичка идва при мен да ме утешава и аз в гнева си й казвам че искам да съм сама и , че много се караме (имаме много големи семейни проблеми не между нас , с трети персони)
А тая злобарка хич не ме долюбва защо не знам !!! Тя е диктатор! Хитлер - пасти  да яде  #Crazy
Казала му на моя и той побесня - аз не съм казвала тези думи тя реве и му ги натяква.
Не знам какво да правя ,той и вярва и сега иска да се разделим  Cry!
По принцип те са много долни хора и мъжът ми го знае не веднъж са ни подливали вода.
Вярва ми на мен че съм неспособна да изрека тези думи, но оная не спира да му бута фитили.
Ах какво да правя не я понасям .
Преди все ми мъкнеше купички с ядене за да нахраня внука й  #Crazy #Crazy #Crazy все едно аз не готвя и държа гладен. Идваше всеки ден да види чисто ли е изпрала ли съм , гледа каква манджа има , даже имало и случаи да я опитва и да ми намира кусури и да ми прави изречение какво е това Money ooooh!
Има и още да не ви отегчавам!!
Кажете как да постъпя, какво да сторя ???
Психически вече не издържам и конфликтите с мъжо ми зачестиха тя и това чака гад мръсна(извинявам се  Embarassed)
Дайте съвет моля!!
Благодаря  Hug Hug Hug

# 1
  Аз наща /е, неговата де/ баба я разкарах  и то с негова помощ при почти същата ситуация.Тя навремето така навивала и свекъра и той пребивал свекървата редовно.Та моя си имаше обеца на ухото и не й позволи да отрови и нашия брак.Мисля, че е работа на мъжа ти да я разкара, щом ти вярва.И изобщо, така е редно Naughty, без оглед на това какво си казала или не си.Не й влиза в работата да разваля семейства.

# 2
  • Мнения: 2 099
За 8 години заедно не ги научи да си траят и да не си врат носа в чуждо семейство?Колко ще чакаш още?Нямаш авторитет сред тях -защо?Толкова ли си добра или си безкрайно наивна?В чуждо семейство външни хора,макар и роднини работа нямат.

# 3
  • Мнения: 2 631
Проблемът не е във възрастната жена, а в мъжа ти. Той е човека, който трябва да скъса контактите си с тази жана, или поне да ги ограничи. Тя някой ден ще се спомине, тогава той ще се усети, че те е загубил и ще му е късно да ви върне младостта и хубавите мигове. Попитай го дали се е замислял над това... А и ти трябва да му покажеш, че го обичаш и държиш на него!
Успех!  Peace

# 4
  • Мнения: 562
Нещата ще се оправят единствено, ако мъжът ти прояви разбиране и помогне в създалата се ситуация.

# 5
  • Мнения: 80
Прикоткай мъжа си на своя страна, после игнор на бабето, казваш, че не е добре дошла при вас, щом се карате заради нейното участие. не се събирай с нея и не говори пред нея нищо, ако не можеш да я избягваш, ама нищо, убий глупака с мълчание.
Успех Hug

# 6
  • Мнения: 37
Чак пък да се разделяте, мъжът ти има ли ъкъл.Я го хвани и си поговорете . като нормалми хора

# 7
  • Мнения: 540
сложна ситуация в която мъжът ти трябва да застане сериозно и да разкара бабата Naughty

# 8
  • Мнения: 10
Ако е възможно изнесете се на квартира или въобще някъде където да сте сами. Тя му е баба и той и вярва. Това че се меси в личните ти неща е отвратително, но за мъжът ти едва ли... Помисли на него какво му е, чуди се на кого да вярва. Поговорете спокойно и помислете за варианта който ти предложих. Успех!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 529
Ти самата казваш,че преди да се намеси бабата този път,сте имали друг голям конфликт и тя те е утешавала...Нещата между вас двамата са извън контрол според мен,и затова не е виновна бабата или третите лица.

Преди няколко дена се бяхме скарали жестоко с моето момче и не исках да го виждам, та въпросната бабичка идва при мен да ме утешава и аз в гнева си й казвам че искам да съм сама и , че много се караме (имаме много големи семейни проблеми не между нас , с трети персони)

Психически вече не издържам и конфликтите с мъжо ми зачестиха тя и това чака гад мръсна(извинявам се  Embarassed)

Бих си задала въпроса,дали обичам този мъж или просто така ми е удобно?

# 10
  • Лондон
  • Мнения: 403
Спрете да информирате бабата за вашите проблеми.Макър ,че май си пропуснала подходящото време.Сега малко спокойствие и търпение ще ти е нужно.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 980
Много учудващо е как бабата е толкова инволвирана във вашите отношения... Аз с моята баба съм изключително близка, защото тя ме е отгледала, постоянно ходя да й пазарувам, да се грижа за нея, но тя изобщо не е в течение какво се случва между мен и съпруга ми. Не намирам за нормално баби, тъщи, свекърви да си врат носа в отношения, които касаят само теб и съпруга. А пък той да й вярва за такива идиотски изказвания, които личат от километър.... извинявай, но това не говори добре за твоя съпруг...Да не си търси причини да се разделите, а ти да си мислиш, че бабата виновна? Прекалено безумно е като повод, за да ми се струва истина.

# 12
  • Мнения: 25 447
За 8 години заедно не ги научи да си траят и да не си врат носа в чуждо семейство?

Е, как да стане, когато преди 8 години е била едва на 14?  Laughing
Изобщо, нашата стадаща е същинска Многострадална Геновева - изневеряващ, но за сметка на това ревнив съпруг (или гадже? нещо не ми стана ясно), свекървата - луда за връзване и вързана - в лудница, бабата се меси, имаше и друго, ама не помня...
Абе, я бягай оттам и открий живота! Освен ако страданието не ти харесва и не си го превърнала в професия.  Thinking
 Няма лошо.
Ама ние какво сме виновни?  Rolling Eyes

ПП На възмутените, които веднага ще писнат, че момичето искало да се оплаче, пък тук какви сме злобни... и прочие, да напомня, че има едно бутонче Профил, а там - опция "Покажи последните публикации на този потребител". Редовното ѝ използването в ДиС спестява много възмута и тръшкане по темите, както и незаслужени обиди към по-трезвомислещите съфорумки.  Wink Laughing

# 13
  • Мнения: 25 447
Дай пак, че нещо не стана ясно - кой е с висше образование - ти или семейството ти?  newsm78
Ако си ти, много си скоростна, бе! Респект!   bouquet
На 22 години вече с висше, с 8-годишна връзка, с куп трагедии... Еййййц!

# 14
  • Мнения: 1 517
Към авторката: Кака ти Сия не злобее; погрешно си я разбрала  Peace
Напълно възможно човек само на 22 да е преживял много  Peace , еле в днешно време.
Аз лично смятам за ненужно само висшето ти образование в цялата картинка: в смисъл няма кой знае какво значение образованието ти, а какъв човек си.
За съжаление се налага да бъдем гадни понякога, за да защитим себе си  Confused

Общи условия

Активация на акаунт