Кой АГ доктор от Токуда ще ми препоръчате?

  • 52 474
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Благораря!
А може ли да ми кажете ЖК какво точно представлява? След като на ехо се ходи платено отделно.
ЖК какви изследвания включва и колко често се ходи на такава консултация?

# 16
  • София
  • Мнения: 23 081
Благораря!
А може ли да ми кажете ЖК какво точно представлява? След като на ехо се ходи платено отделно.
ЖК какви изследвания включва и колко често се ходи на такава консултация?
ЖК проследява бременността естествено. Има си определен брой посещения и изследвания, както и право на 2 или 3 безплатни ехографа (не се сещам за точния брой)... Лекарят ти казва кога да ходиш и кога се правят изследвания.
Ето ти таблица на задължителните такива, защото не винаги лекарите са стриктни и коректни и някои гледат да претупат работата!
http://www.biberonbg.com/info/izsledvaniq.htm

# 17
  • Мнения: 285
Благораря!
Ако в последсвие ми възникнат някакви въпроси ще питам.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
moresmile  доктор Дидо Илиев!!! Въплъщение на внимание , усет за такт и  всеотдайност. Благодаря Ви Док, че не ни оставихте за миг!!! moresmile

Това е Човекът!!! Много му се кефя ! За първи път в негово лице срещам човек, обожаващ това, което прави и правещ го с цялото си сърце  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 334
Аз съм ЗА д-р Герганова.Равдах при нея и още пет деца да имам пак при нея ще ги родя  Hug

# 20
  • Мнения: 115
Аз гласувах за д-р Кирякова, много мила и внимателна жена, за съжаление от новата година не работи повече с касата, но това да е проблема  Simple Smile . Надявам се всичко да мине добре с раждането на моите мъници...за сега не ме е настройвала за секцио  Wink

# 21
  • Мнения: 196
Да наистина, д-р Кирякова вече не работи по здравна каса, но впредвид огромния наплив няма друго решение на въпроса.

# 22
  • Мнения: 23
Аз ходя при д-р Димитров и съм изключително доволна от избора си.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 391
С две ръце и два крака препоръчвам д-р Кирякова Wink

# 24
Може ли, някой който ходи на женска консултация в Токуда, да каже колко плаща за преглед, и когато са необходими изследвания, могат ли да минат по здравната каса, или независимо, че си здравно осигурен, всичко там се плаща?

Благодаря

# 25
  • Мнения: 285
На женска консултация в Токуда с направление-само при Евтимова и няма свободни места месеци наред,а и не ти я препоръчвам, заради многото си пациенти претупва работата.
Женската консултация там е платена, незнам колко е цялата, но на мен докторката ми каза, че всички първоначални изследвания при бременност са около 150 лв, затова предпочитам да си ги направя по здравна каса в близкото дкц и там да си занеса само резултатите. Независимо, че си здравно осигурен една стерилна урина ти е 20 лв, а цитонамазка 30 , ако не се лъжа.
Първият ти преглед там е 30 лв. Всеки следващ-15, така че можеш сама да си сметнеш колко ще ти излезе всичко в зависимост от това на колко консултации ходиш.

# 26
  • Мнения: 1 475
Не само първия преглед е 30лв, а и всеки следващ,  плюс 30 лв ехограф, аз ходя там съвсем от началото на бременността си, и въпреки, че плащам,като поп съм много доволна!

# 27
  • Мнения: 469
Раждах при др Герганова и останах изключително доволна. През цялото време бях много спокойна и уверена че съм в сигурни ръце. По време на раждането също много ми помогна. Живот и здраве пак бих раждала при нея!

# 28
  • Мнения: 607
Аз съм за д-р Герганова.Много мила и внимателна жена и най-вече отличен специалист.Някъде по-горе в мненията четох, че била студен човек и нищо не обяснявала.Не съм съгласна с това.Точно обратното.

# 29
  • Мнения: 1 475
Аз съм за д-р Герганова.Много мила и внимателна жена и най-вече отличен специалист.Някъде по-горе в мненията четох, че била студен човек и нищо не обяснявала.Не съм съгласна с това.Точно обратното.

 Напълно споделям това мнение! Тя ми следи бременността от самото начало! И съм много доволна ,препоръчах я и на две приятелки, които тръгнаха при нея и също са впечетлени от нея! Peace

Общи условия

Активация на акаунт