Коледните тържества

  • 560
  • 5
  •   1
Отговори
 Здравейте на всички какво е вашето мнение за коледните тържества за децата.Дочух че тази година отново щяло да има такова тържество  за децата с дядо Коледа.Май едната сладкарница беше 1001 приказки и се чудя дали да се запишем и ние с дъщеря ми.Някой ходил ли е миналата година и има ли впечатления?.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 8 999
Никога не съм водила децата си по такива мероприятия. Мен лично ме отвращават и натоварват. Разчитах изцяло на организацията в детската градина, а сега - в училище. Преди да тръгнат на градина, си празнувахме кротко вкъщи, а по някое време късно през нощта, Дядо Коледа пускаше подаръци под елхата. Децата ги намираха рано сутринта на Коледа и се радваха и дивяха как този дядко е смогнал да обходи всички къщи.

# 2
  • Мнения: 2 960
Не съм ходила точно на Коледно тържество в това заведение,а само ей така за по едно кафе преди години там.Само мога да кажа ,че в 1001 приказки е страшно задимено-това са впечетленията ми.

# 3
  • Мнения: 14 133
И Сашо си празнува само на градината. Вкъщи си намира подаръците под елхата сутринта на Коледа. Обясняваме му как се движи много бързо, за да успеее да рзнесе толкова много подаръци за една нощ и затова никой не може да го види  кога ги оставя в къщите на децата.  Wink

# 4
  • Мнения: 320
Всяка година водим малката на коледно тържество, в близко до дома ни заведение. Хубавото е, че всички присъстващи деца се познават, защото са от квартала. Идва Дядо коледа и след казване на стихче или песничка подарява на всеки малчуган подарък, който родителите са занесли предварително. Децата играят на различни организирани игри, пеят, танцуват и се веселят. Тази година също ще отидем - дъщеря ми говори за сбирката отдавна и я чака с нетърпение. В тази сладкарница не съм я водила, като по принцип не съм склонна да заведа детето си на непроверено място. Затова те съветвам предварително да посетиш заведението и да проучиш всичко относно провеждането на тържеството.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 В градината им организират чудесни тържества, в които всяко дете има участие, затова и досега на друго външно мероприятие не сме го водили /изключвам обикалянето нощем по украсените улици и импровизираните концерти на открито/. Тази седмица например имат две тържества за Никулден - песни, танци, костюми Simple Smile. А коледното им тържество ще е в кукления театър.

Общи условия

Активация на акаунт