ПредКоледна Италия 89

  • 30 228
  • 295
  •   2
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 379
Кала, много хубава бисквитена къЩи4ка. Simple Smile

А не трябваШе ли новие теми да се отварят ве4е не след 15, а след 20 страници?
Нали Дивиана писа, с кафета я 4ерпихме ... тинтири минтири. Simple Smile

Миликс, ние сме с локално парно на газ със собствена бомбола. Представлява една огромна бутилка, която е заровена в земята на двора и от нея тръгват тръбите за къЩата. Не е опасно изобЩо. Но вие сте в апартамент в блок, така 4е вероятно говориШ за разли4ен тип инсталация.

# 2
  • Мнения: 2 379
Аз пък ви поздравявам с тази снимка:



Пак ботуШ .... Никаква фантазия зна4и! Но поне по4итателите на Лега Норд могат да се радват, 4е все пак са отцепени под формата на Шал4е. Laughing

# 3
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ааа, пиколинка, тия ги имат тук хората, които живеят в къщи. Калдаята на блока е  в подземието с гаражите, но се развали и да слагат нов чарк струвало десетки хиляди еври, АЗЛ я затвори като опасна, та от три години сме без топло, неме питайте как съм отгледала досега малакат облечена на пластове, че и пълзя 4 месеца баш зимата! Слава богу без настинки минахме.
Аз говоря за стандартните газови бутилки
 А бе, Кала, нали постовете на страница станаха 5, а максимума страници на тема 20!

# 4
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Пиколинка, да не е у вас това и " дело" на Андреа? хихих
Ами четката за коса в такъв случай е Сардиния, а синкавия "смотолевен" колан пред носа на ботуша, Сицилия, като пред биене на шут и е позицията май Joy

# 5
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ами, да изтъпях, сега се загледах, че това е идеята, мнооого инересна снимка. Имаше едни документални филмчета за един господин, де правеше инукални такива композиции от различни предмети, май в следобедните предавяания за деца на РАЙТРЕ бе

# 6
  • Мнения: 5 710
Мерси за всички стискания на палци и победни викове за моята мисия днес!

 sohappy
"операция 299" я нарекох. в 8 ч. отидохме ( отварят в 9) и пред магазина се виеше вече една дебела опашка от хора, поне 100 души - пенсионери, тинейджъри и бая екстракомунитари във всякакви цветове. Аз направо взех да дърпам да си ходим, защото това като го видях, пресметнах, че нямаме никакви шансове.  Обаче нали съм добра съпруга, казах си " търпение и добро поведение,спестяваме поне 200 евро". Засядаме на опашката, започва да духа един северен вятър, опашката се свива ( точно като в спомените ми от Лукановата зима), обаче не мърда. Стана доста задушевно по едно време, всички плътно и аз разбирам, че хората чакат предимно за моя лаптоп, и за някакви перални, х бокс.... абе, кой каквото го вълнува соттокосто. Организация стриктна обаче, 5 бодигарда и една мацка, която взе да го играе аниматорка по едно време, но много полезна дама. Да, но аз съм отвикнала на народ и да ме блъскат, по едно време надигнах глас да спрат да ме блъскат, да не почна да блъскам и аз,  но мъжа ми само каза " не изпадай сега в истерия, моля те"  .
И в този момент аз реших, че ще Имаме лаптоп! Сложих си капаците и като дойде време за поредното 5 аз някак си успях да вляза с него, при което оставих мъжа ми с отворена уста и ми вика " сей гранде" зад гърба. Влизам вътре с бърза крачка , оставяйки назад 3ма  ниски и слабовати арабски мъже и една италианка с очила и деликатен маниер.  С два -три скока се отзовах директно пред репарто компютри, където един даваше заветните бележки за нотбуци. Добрах се до една от последните.  После системата е такава, че ти докато се чудиш на кой свят си, и колко е хубав живота така да те огрее евтино,   те ти бутат още 2 оферти в ръцете ( с цел евентуално да решиш, че са задължителни към офертата), и ми наместиха в прегръдките една чанта за лаптоп. Аз като замаяна тръгнах към касата, но в това време решително се намеси Д., който ми я иззе и върна, и историята приключи, а адреналина ми влезе в норма.

Толкоз)))

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 13:14 от 10cent's

# 7
  • Мнения: 2 379
Миликс, не. Андреа го сърбят ръцете да е кубист и да разпада предметите на съставните им 4асти. Такъв "прост" реализъм не е за него.
Вярно, 4е на Сицилия все едно Ще й бият Шута. Laughing Но май има и оЩе едно послание към сицилианците: "Затягайте коланите и стига сте се разпасвали." Wink
А Сардения не е 4етка за коса, а сребърна пантофка с лилав понпон - лукс все пак.
Къде е Корсика, оба4е? Малко са бастисали от някои острови.

Ей, Лени, 4естито. Laughing Супер!
Цитат
Влизам вътре с бърза крачка , оставяйки назад 3ма  ниски и слабовати арабски мъже и една италианка с очила и деликатен маниер.

 Joy Joy Joy Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 710
Обаче сони-то остава у мен, Ани. Твърдо  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 425


А не трябваШе ли новие теми да се отварят ве4е не след 15, а след 20 страници?
Нали Дивиана писа, с кафета я 4ерпихме ... тинтири минтири. Simple Smile



 А бе, Кала, нали постовете на страница станаха 5, а максимума страници на тема 20!

 Blush Blush Blush  лелеее, забравих  Blush Blush Blush
 

Браво Лениииии   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 379
Обаче сони-то остава у мен, Ани. Твърдо  Mr. Green

А, така! Разбира се! Все пак той си има и панели, и трабант.
Пя ли му песни от митингите, за да го убедиШ? ИмаШе и едно танго, ама съм го забравила... Старост - нерадост.
А ти, зъзнейки на онази опаШка, сигурно си си припомнила някоя митингова песен. Laughing
Радвам се за Сони-то. Времето е наШе!

# 11
  • Мнения: 3 425
Ани,снимката е супер....аз много го харесвам артиста от Арт Атак(англичанин,който прави разни 'картини' с наръчни неща  Peace

Миликс, ние сме с газова централна инсталация  Peace  имаме си бойлер с 2 функции з топла вода и парно. Много е удобно,защото когато си искам пускам,когато не искам не....има и жилищни сгради с централно парно,т.е. портиера пуска към 5 часа сутрин и в 8 изкл и после следобед,обаче е ужасно топло според мен...вчера бяхме при една дружка....бррррр бях червена като част от коледната украса  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 100
Дзак Grinning

Ленка, бравос, това е то бг булка, кой Ще ни пребори Wink

Пиколинска, аз съЩо си помислих, 4е показаното на снимката е дело на НаШ Андреа Laughing

Тук се разсипа просто да вали #Crazy

# 13
  • Мнения: 359
Нищо не разбрах,за кво става въпрос тука.Нали сакото на Лени било с проблемни рамене,да не са го развалили в лактите.Май по добре да прочета всичко.

# 14
  • Мнения: 750
Бравос Лени smile3501,радвам се,4е си успяла Hug
Аз така и не можах да видя елхата ти newsm78,търсих,търсих ама йок Rolling Eyes
Тук се разсипа просто да вали #Crazy
и тука също Twisted Evil.Трябваше да ходя до пощата ама май няма да стане Rolling Eyes.Не ми се ще да го разнасям мал4о в тоя дъжд напред назад.А пък и гумите са ми за сменяне и ме е страх да не направя някоя беля.Пфу хайде пак кажи ре4и 1000 еври за гуми ooooh! Twisted Evil.Омръзна ми ве4е.Другия път като сменям колата ще си търся трабан4е Crazy
Моми4ета приготвихте ли подаръците за де4ковците и родата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт