Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 5 дек. 2008, 13:20 ч.
  • Преглеждания  692  Мнения  4  Онлайн  1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да попитам вчера сутринта и вечерта си сложих вагинално утрогестан и през нощта когато ходих до тоалетната се избърсах и имаше алено червена кръв без да са  нацапани бикините, днес през деня по същия начин само когато се бърша, но вече е кафеникаво, това нормално ли е? и също така имам прерязващи болки от време на време в кръста, корема..., Забравих да кажа в сряда ми казаха, че съм в 7 г.с. и 6 дни.

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 6 293
Диана, обади се на лекаря си. Дано не е нещо сериозно.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Понякога от самия утрогестан става така, но пък не е чак аленочервено а розовеещо или бижаво.Най-добре иди  веднага при лекаря си. Може би един Прегнил добре ще ти се отрази.

# 3
  • софия
  • Мнения: 4 588
Diana77 може да се случи да има зацапване, ни най-добре се обади на лекаря си, защото ако има и режеща болка не е добре и може да трябва да ти се дадат още лекарства.

Успех, дано всичко е наред

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3
Аз също си постявях Утрогестан и имах болки, но без зацапване. Най-добре се обади на лекаря си.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт